Kedysi Kourtney Kardashian priateľ je len verejne Slut Shame Her?

Kourtney Kardashianová, ktorá bola veľmi horúca a slávna, sa v pondelok odvezla do spoločnosti Instagram, aby jej slávne aktíva vyzdvihli v kvetinovej vysoko strihanej bikinách tanga od spoločnosti Dolce & Gabbana (shop podobný pohľad tu).

Príležitostne kľačať na trávnatom rybníku s plnými plavkami (obrovská sláma Sensi Studio klobúk súčasťou balenia), 39-ročná žena sa obráti na fotoaparát v polovici smiechu. “Nebuďte stinná, buďte dámou,” píše jej titulok.

nebuďte stinní, buďte lady

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

No aspoň jeden človek nepodarilo vziať si na srdce radu: Kourtneyho priateľ, Younes Bendjima.

V odmietnutom komentári, Bendjima hodil tieň po celé dni, písal, “to je to, čo potrebujete na to, aby ste dostali rád?”

#Kourtney tvoj muž má otázky sis �� #KourtneyKardashian # YounesBendjima – Myslíš si, že len hral alebo nah? Komentár bol odvtedy vymazaný ��

Príspevok, ktorý zdieľa The Shade Room (@theshaderoom)

Promiňte, Younes? Prečo musíš byť tak hrubý voči pracujúcej matke troch?

A OK, okrem očividnej výkriky jeho komentára, môžeme diskutovať o pokrytectve? Nielen 25-ročný Bendžima má viac ako niekoľko guličiek (ktoré Kardashian fanúšikovia nemilosrdne sledujú), ale je ťažké si nevšimnúť zaujímavý trend, pokiaľ ide o počet rád na jeho vlastných fotografiách … Ak to chcete vysvetliť, jo, on tiež ukazuje trochu viac kože “, aby sa vám páčilo.” 

KÚPIŤ: Kourtney Kardashian Rocks Čierne Bikiny ako deti a priatelia Pridajte sa k nej a priateľ v Taliansku

Počas minulého mája sa začali šíriť povesti o začínajúcej romantike Kourtneyho a Younesovej. Pred vstupom Kardashian-Bendžimského tlače sa Younesove Instagramy darilo dobre (v niektorých prípadoch netting viac ako 50.000 likes), ale po Bedjimu bol označený ako Kourtneyho priateľ, stal sa úplne novou hrou. Jeho popularita Insta sa výrazne zvýšila a jeho prvá fotografia s Kourtneyom získala 261 000 rád. Jeho najnovší gram, z neho a Kourta v Taliansku, dosiahol svoj najvyšší počet podobný na 356 000.

italia con la mia cara ��

Príspevok, ktorý zdieľa Younes Bendjima (@younesbendjima)

Younes, sú fotky Kourtney Kardashian, čo potrebujete na to, aby ste sa vám páčili?

Podľa anonymného zdroja citovaného ľudia, Bendžima sa nikdy necítila pohodlne s Kourtneyho pokožkou, ktorá zablokovala príspevky z Instagramu. 

“Nikdy sa mu nepáčilo, že sa na sociálnych médiách uverejnila sexy obrázky seba samého”, povedal zdroj. “Nechce, aby jeho priateľka to urobila. Dostane, že je to jej práca, ale chce, aby uverejnila viac zastretých obrázkov. “

čo je moje, je tvoje

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Podľa spomínaného zdroja je to len ťažko nová otázka. “[Younes] vždy mal problém s týmto. To je to, o čom argumentujú a čo ich v minulosti spôsobilo rozdelenie. “

Keďže komentár bol odstránený a zatiaľ neexistuje oficiálne rozdelenie, možno Bendžima zmenil srdce? 

Aktualizácia 7/19: Nie je prekvapením, že Kardashian sa na Bendžimovu poznámku nezľutuje.

Podľa E! Zdroj spravodajstva, Kardashian si želá, aby ho vôbec nezverejnil. “Kourtney si neocenil Younes, ktorý vysielal svoje pocity na verejnom fóre a bol impulzívny,” uviedol zdroj. “Je frustrovaná, že sa na ňu stále rozrušuje. Nebude prestať robiť to, čo robí, a cíti, že potrebuje pochopiť a vysporiadať sa s tým.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map