Kelly Clarksonova dcéra vyzerá presne ako ona v rozkošnej novej fotografii

Určite vidíme rodinnú podobnosť medzi týmto párom. Kelly Clarksonová dnes odvezla do spoločnosti Instagram, aby zdieľala úplne novú fotografiu svojej milovanej dcéry River Rose Blackstock a nemôže sa dostať cez to, ako batoľa už vyzerá ako jej slávna mama.

V tejto chvíli sa 2-ročná žena ukáže svojimi krásnymi očami a víťaznou osobnosťou, keď nosí módny šedý vrchol a šťastne sa usmieva na kameru. Ale pravdepodobne najviac rozkošný? Jej chaotický posteľ blond vlasov. 34-rok-starý spevák a Americký idol víťaz “grammed snap bez titulku, nechať obraz drobné dievčatá hovoriť sám o sebe.

Fotografie, ktorú vyslal Kelly Clarkson (@kellyclarkson)

Ale to je ďaleko od prvého sladkého obrazu, ktorý hrdý mama poslal na rieku Rose. Pred niekoľkými týždňami Clarkson tweeted naozaj srdce-topiace fotografiu svojej dcéry nosiť štýlovú ružovú čelenku zdobené s veľkým lukom, zatiaľ čo drží svojho malého brata, 3-mesiac-starý Remington Blackstock.

Tieto nové fotky dcéry Kellyho Clarksona, ktoré sa zdobia jej bratom, tavia vaše srdce

Jablko rozhodne nie je ďaleko od stromu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 86

map