Kelly Ripa a syn Marka Consuelosa Just Landed Role, ktorý bol doslova narodený

K novinke (ale veľmi známe) smeruje Riverdale túto jeseň.

Talk show hostiteľa Kelly Ripa a Riverdale zlý darebák Marka Consuelosa, Michael, 21, sleduje slávne kroky mamy a očka. Mladý na Tischskej umeleckej škole NYU, mladý Consuelos práve pristál svoju prvú hlavnú úlohu a je to blízko domova …

lincoln Center's American Songbook Gala - Inside
Mike Coppola / Getty Images

Ako bolo oznámené v piatok, Michael bol obsadený hrať mladšiu verziu otec charakteru Hiram Lodge v tretej sezóne CW standout Riverdale.

Chcem povedať, kto lepšie hraje mladého Marka Consuelosa ako jeho vlastné tričko? Len sa pozri:

Dos Hirams. Kto je najväčším darebákom v televízii? Zistite dnes večer. @teenchoiceawardsig

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Ripa (@kellyripa)

Šťastný bday môjmu najstaršiemu. Milujem ťa Michael. Môj mini me je teraz veľký ma

Príspevok zdieľaný Markom Consuelosom (@instasuelos)

����⭐️ (v žiadnom konkrétnom poradí) #daddy

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Ripa (@kellyripa)

Samozrejme, Michaeloví najväčší fanúšikovia, mama a otec, hrdo šírili novinky v sociálnych médiách, blahoželali k “hezkejšiemu” Hiramovi a nárokovali si svoje rodičovské práva na 10% svojich zárobkov (Kelly má bod).

Moment zoznamu vedierok pre mamu a otca. Blahoželám môjmu synovi Michaelovi, že som bol mladší (a oveľa lepší a milý) Hiram .. Sme hrdí. Milujem vás MJC #riverdale #bucketlist

Príspevok zdieľaný Markom Consuelosom (@instasuelos)

Blahoželáme Michaelovi za to, že sme boli mladí Hiram Lodge na @ Thecwriverdale, ale @instasuelos a rád by som využil túto príležitosť, aby som vám a vašim súrodencom pripomenul, že ako tvoji fiduciári máme nárok na 10% všetkých budúcich príjmov, že ��⭐️

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Ripa (@kellyripa)

Aj keď je to Michaelova prvá veľká prestávka, nie je žiadny cudzinec, ktorý by upozornil pozornosť. On sa objavil na živom! s Kelly niekoľkokrát po celé roky, a požičal svoj hlas do animovaných seriálov Choď, Diego! ísť! a Duck Dodgers ako dieťa.

SÚVISIACE: Manželka Kelly Ripovej, Manželka Consuelosová, išla po jej telových kamarátkach

Máme pocit, že Michael nebude mať problémy s usadzovaním sa Riverdale Veľa. Nielen, že jeho otec je kľúčovým hráčom, ale stávame sa, že bude musieť veľa diskutovať s hviezdami série, z ktorých mnohí (Camila Mendes, Cole Sprouse) absolvovali sami NYU.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map