Kelly Rowland sa usadila po tom, ako jej syn videl prvýkrát

Po tom, ako ľudia majú deti, často prerušia kariéru – no nie ak ste Kelly Rowland. Po narodení svojho syna Titana bola speváčka sužovaná otázkami o tehotenstve. Takže urobila, čo by robila každá ambiciózna žena a napísala knihu o postpartálnych výzvach, ktorým čelia nové mamy, vhodne nazvaná Whoa, Baby: Sprievodca pre nové mamičky, ktorí sa cítia zahltení a vydesení (a čudujú sa, čo # * $ & práve sa stalo) ($ 17, amazon.com) a spojil sa s Band-Aid v novej reklamnej kampani o vytrvalosti.

V živom vysielaní V štýlena Facebookovej stránke, Rowlandová bola upřímná o novom vydaní, rodičovstve a samozrejme o Destiny’s Child. Sledujte vyššie uvedené video, aby ste videli úplné otázky a odpovede, alebo si prečítajte nižšie.

Povedzte nám o Vašom novom partnerstve s Band-Aid.
Keď som o kampani počul, hneď som chcel byť jeho súčasťou, pretože to povzbudzuje každého, aby sa s ňou držal – nezáleží na tom, čo to je. Pre mňa to spôsobilo, že sa myslím späť, keď som mal zlý tím, ktorý ma zastupoval, a pamätám si, že si myslím, že potrebujem lepší tím, potrebujem niečo iné, potrebujem iný okruh okolo seba. A mám jednu. Bolo to naozaj ťažké rozhodnutie, ktoré som musel urobiť, ale urobil som to, a to bolo skutočne dokonalé rozhodnutie. Niekedy musíte znášať určité riziká. Keď spadnete, musíte sa vrátiť späť. Je to všetko o tom, ako sa dostanete späť a ako budete trvať. Teraz je taký skvelý čas pre toľko mladých ľudí – a ľudí, aby to poznali.

Napísal knihu niečo, čo bolo vždy v zozname kníh?
Nikdy som nenapadlo, že by som napísal knihu. Nastalo to, pretože som vlastne potrebovala knihu ako je táto. Spomínam si, že budem hovoriť so svojím lekárom – doslova som nemala prehnané, sedem až osem otázok pre ňu deň po tom, čo som mal svojho syna. Bol som tak pripravený, pretože som čítal Jenny McCarthyho Belly sa smeje (12 dolárov, amazon.com), [Heidi Murkoff’s] Čo očakávať, keď ste v očakávaní (14 dolárov, amazon.com), všetky tieto rôzne knihy, ktoré som sa cítil pripravený, ale nič ma nepomohlo za to, čo sa stalo neskôr. Neboli publikované žiadne knihy o tehotenstve. Spomínam si, že som sa pýtal Dr. [Tristana] Bickmana, s ktorým som vlastne spolupracoval na knihe “Nie je nič vonku?” Povedala: “Nie, niekto by mal napísať knihu. Moji pacienti majú viac otázok o tom, čo sa stane po [tehotenstve] ako predtým.” Povedal som: “Oh, napíšeme tú knihu.”

Teraz je tu, som nadšená – je to kniha po tehotenstve. Nie je to o materstve. Stále sa učím o materstve, vo všetkej čestnosti. V tejto knihe sme veľmi transparentní. Hovorím o všetkom pod slnkom: čo sa deje emocionálne, fyzicky, duchovne, duševne. Mám lekárov a rôznych ľudí, ktorí sa špecializujú na svoju oblasť: trénerov, fyzikálnych terapeutov, psychoterapeutov, stylistov, pretože som trochu márna – chcel som sa pozrieť roztomilý po tom, ako som mal svoje dieťa, ale nevedela som, čo mám nosiť. Nevedel som, ako obliekať svoje telo.

SÚVISIACE: Ako tehotná Beyoncé robí zotrvanie dieťaťa

Ako sa váš štýl zmenil už od detí??
Nemyslím si, že sa to drasticky zmenilo. Myslím si, že som určite viac vedomý môjho žalúdka, pretože tam mám strihy. Niekedy sa objavujú, niekedy nie sú – to je najdivokejšia vec – ale som o nich veľmi vedomý.

Čo bolo najzaujímavejšie, čo ste sa dozvedeli o post-tehotenstve počas písania?
Rok a pol potom, čo som mal svojho syna, spomínam si, že som bol pripravený ísť na ocenenie, a ja som zdvihol nohu, aby som dal nohu do šiat a ja som doslova zamrzol. Nemohol som ísť. Plakal som preto, lebo bola to najťažšia bolesť, ktorá mi zostrela chrbát. Spomínam si, že som myslela: “Čo je zlé?” Je dosť zábavné, že jedna z mojich blízkych priateľiek, Juliette Barnesová, ktorá je fyzikou terapeutka, mi skontrolovala chrbát a potom ma požiadala, aby som sa otočila a skontrolovala si brucho a tri prsty zapadajú medzi moju abs. Táto vec sa nazýva diastáza recti. Nevedel som o tom nič – nikto mi o tom nehovoril. Je to oddelenie vašich ab svalov a môže to mať vplyv na chrbát, ak vaše jadro nie je dostatočne silné. Pracoval som na tom so svojimi trénermi, aby som posilnil svoje jadro. Musíte na ňom pokračovať.

SPRIEVOD: Kelly Rowlandová práve získala skutočnosť o svojom post-baby transformácii tela

Ďakujem @missbettyrose Pre moje nohy “WHOA BABY”! Milujúci!!!!

Príspevok zdieľaný Whoa, Baby! (@whoababy) zapnuté

Vyzeráš úžasne. Aký bol váš plán pre popôrodné cvičenie?
Musím priznať, že som chcel znížiť hmotnosť skôr, takže som pracoval dvakrát denne, ráno a večer. Spomínam si, že bol čas, keď som sa s manželom snažil nájsť chůvu, a tak som so sebou vzal so sebou na mojich jogách. Robil som jogu, [urobil som] SoulCycle. SoulCycle naozaj vypálil všetko. Mal som naozaj skvelý malý systém, ktorý sa deje.

Akékoľvek mamičky, ktoré vám pomôžu pripraviť sa ráno?
Urobte to naozaj skoro, pretože vstávajú naozaj skoro. Snažím sa sa trochu skoro ráno zoznámiť, takže keď prídu, vy ste ako svetlé oči a huňatý, ako môžete byť.

SÚVISIACE: Kelly Rowland hrdo ukazuje od Stretch Marks po Kendrick Lamar Video

Aký je tvoj večerný chod??
To je moje “víno” čas. Mám malý pohár vína na chlad, môžem si urobiť nejakú prácu alebo môžem sledovať obľúbenú televíziu, ak mám čas. Bol som mimo krajiny a nemohol som dohnať na mňa Black-ish. Je to moja obľúbená televízna show.

Natáčate sa Hlas Austrália práve teraz. Ako sa vám páči, že tam žijete?
Je to neuveriteľné. Keď sme zažili posledné kúsky našej zimy, boli ešte v lete, takže bola vonku taká horúca a krásna. Môj syn je so mnou, takže je to ako “Playa! Playa!” Hovorí po španielsky, je dvojjazyčný a každý deň chodí na pláž, takže to robí, keď som v práci. Milujem to: Jedlo je dobré, ľudia sú takí pekní.

SOUVISLOSTI: Beyoncé nosí celé biele na Veľkú noc, vyzerá to viac než krásne

V nedeľu sme sa len chladili! #TY MŇA

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Rowland (@kellyrowland)

Okrem súťažiacich na výstave, ktoré umelci práve počúvate?
Som zamilovaný do nového albumu Kendricka Lamara, sakramentsky. Je to také skvelé album. Doslova som to opakoval a ja som išiel do Coachelly oba víkendy, aby som ho videl. Bol absolútne pozoruhodný. Khalid je tiež úžasný. V skutočnosti sme spolu prišli do štúdia. Je tak talentovaný a taký svieži a má dobrý duch. To je pre teba Texas.

Keď už hovoríme o hudbe, je to 20. výročie osudového dieťaťa. Aký bol tvoj obľúbený song naživo??
Stále milujem hranie “Povedz moje meno”. Je to vždy chvíľa, keď nemusíte spievať. Pamätám si, že som zabudol na slová už dávno a práve všetci spievali pieseň a dav ju zabil.

Titan už počul niektoré z albumov?
Nie! Nemal. Potrebujem ho hrať trochu. Pred troma týždňami bol jeho prvýkrát počuť, že ma stále hrám. V skutočnosti sme to robili Hlas a mali sme predstavenie, kde som bol na pódiu sám Delta Goodrem, Seal a Boy George a on nás práve sledoval s týmto zázrakom, ako napríklad: “Prečo je tam hore?” V tej noci povedal: “Mami spievajte dobre.” Len som plakal, pretože som bol nervózny, pretože to bolo jeho prvýkrát, keď ma videli hrať.

VIDEO: Chystáte sa s Kellym Rowlandom

Aké sú vaše najobľúbenejšie piesne, ktoré mu chcete spievať?
Moja domácnosť je práve teraz posadnutá Kendrickom, takže “Humble” je jeho obľúbená pieseň. Hráme to ráno, hráme Bruna Marsa, miluje celý Sledujte trón album. A tam je pieseň, ktorú som práve zaznamenal, že stále spieva chorus taktiež, čo mi dáva vedieť, že budem držať túto pieseň pre záznam.

Tento rozhovor bol zrozumiteľný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map