Kelly Rowlandov syn, Titan, vyzerá rovnako ako jej – pozri dôkaz

Kelly Rowland má nejroztomilejší mini-me!

34-rok-stará speváčka zdieľa Instagram selfie z nej a jej vzhľad-podobný syn, Titan (ktorý sa v novembri obracia 1), teší sa na pád výlet na dýňovej farme a my sa nemôžeme dostať cez koľko ten malý chlapec vyzerá ako jeho mama!

S vlasmi vytiahnutými dozadu a veľkým úsmevom, spevák Destinyho dieťaťa vyzerá pozitívne žiarivý v bielej nádrži, drží svojho syna pred seno balíky a tekvica. Rowland označil sladké snap s jedným srdcom emoji:

❤️

Fotografie vyslaná kellyrowland (@kellyrowland) dňa

Krátko nato Rowland zverejnila aj fotku jej a Titana, ktoré spoznali fuzzy ovce v zoologickej záhrade. Titán sa podozrievavo pozerá, keď jeho mama ponúka zvieraciu zver.

��������

Fotografie vyslaná kellyrowland (@kellyrowland) dňa

SÚVISIACE: Pozri prvé fotky syna Kellyho Rowlanda

V júli, keď bola požiadaná o možnosť pridať do svojej rodiny ďalšie mini-me, povedal Rowland E! Správy, že chce počkať ďalšie tri roky. “Nie na chvíľu, nie na chvíľu,” povedala. “Mám takmer na moju cieľovú váhu po tomto dieťati, napokon chcem dať mu brat alebo sestru – len o jednu ďalšiu, ktorú budem mať, práve teraz nie.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map