Kelsea Ballerini a jej štýlista dokazujú, že táto krajina môže byť hnusná

Kelsea Ballerini je 24-ročná Grammy nominovaná krajinsko-popová speváčka a je jednou z mnohých mladých tvárí, ktoré menia krajinu. Iste, je krásna a blondínka. Ale namiesto kovbojských topánok a džínsoviek Ballerini má tendenciu voliť Versus Versace a Georges Hobeiku, vďaka veľkej časti svojej stylistke Krista Roserovej.

SPRIEVOD: 9 Spálenie Krása otázky s Kelsea Ballerini

Hudba v krajine dosahuje viac ako 42% obyvateľov USA, podľa štúdie CMA Rise of Country Music. Podrobná štúdia tiež dokazuje, že títo poslucháči sú etnicky rôznorodí, pohybujú sa vo veku od storočia až po boomistov, sú takmer rovnomerne rozdelení medzi mužov a ženy a majú významnú výdavky.

alias títo poslucháči nakupujú. Nie je teda prekvapením, že mladý umelec ako Ballerini ukáže svoj štýl unikátnym spôsobom a nepochybne vedie k vzťahom s veľkými módnymi domami.

“Jednou z našich najväčších výpovedí zatiaľ bola ružová kožušina Blondov, ktorú nosila na minuloročných ACM,” hovorí Roser, ktorý sídli v Nashville. V štýle. “Bolo to zábavné, koketné a pieseň odrážala tak dobre.”

Všetky pravidlá módy Meghan Markle musia nasledovať, keď sa pripojí k britskej kráľovskej rodine

Kelsey ACM
Ethan Miller

Kozmetika, navrhnutá značkou známa pre hroty, reťaze a tony lesku, bola vyrobená z pružného lameho tylu a zdobená tisíckami strihaných, hviezdicovitých irizujúcich flitrov a kryštálov. Trvalo asi šesť týždňov na vytvorenie. O niečo viac Britney alebo Christina ako Reba alebo Trisha.

Ale je to len začiatok slávnostnej transformácie Balleriniho. Tankové topy a džínsy, alebo jednoduché, krajkové šaty boli kedysi sponkami krajinského speváka. Teraz sa Ballerini a Roser pripravujú na turné priložené k jej novému albumu, unapologetically, a veľkou časťou práce je šatník.

ktokoľvek povedal, že oranžová je nová ružová, je vážne narušená �� // cc: @kristaroser

Príspevok, ktorý zdieľa Kelsea Ballerini (@kelseaballerini)

Toto predstavuje prvé turné, počas ktorého spevák / skladateľ bude robiť niekoľko výbavy zmien – štyri, aby bol presný-predstaviť edgier, sexy Ballerini. “Všeobecne používame veľa farieb, takže hranie s tmavým, elegantným výrazom by určite bolo niečo, čo by som rád skúsil,” hovorí Roser.

“Keď prechádza každou fázou show, chceme, aby jej štýl zohľadnil,” pokračuje Roser. “[Pre prehliadku] začneme temné s čiernym, flitrovým výkopom Nicole Miller, po ktorom nasleduje vlastná šoková a Awwwová tunika s nálepkami všetkých albumov.”

SÚVISIACE: Amazing Bikini Body Trick to Sharon Stone

noc jeden // �� @shearerphoto

Príspevok, ktorý zdieľa Kelsea Ballerini (@kelseaballerini)

“Keďže Kelsea stále rastie ako umelec a žena, jej štýl sa stále mení a vyvíja. Môže odtiahnuť mnoho rôznych typov vyzerajúcich od pohodlia a chladu, keď je mimo službu ultra-glam na udalosti s červenými kobercami, “hovorí Roser.

Prípad v bode: Keď Ballerini nosil vlastné Michael Kors na 2017 CMA Awards. “Môže byť rovnako pohodlná v tričku, keď ide na scéne v flitrovom oblečení.” Po tom, čo spozorovala speváka v jemných farbách a ženských tvaroch na koberci po červenom koberci, to bol módny moment.

“Ralph a Russo šaty a Versace čokoľvek,” hovorí Roser o svojich budúcich módnych cieľoch. “Obaja ich dizajny sú ideálne pre štýl Kelsey.I milujem, že Versace vie, ako kompliment a objatie ženského tvaru bez toho, aby ukazovala nadmerné množstvo kože.Nie sa neskrývajú od farieb a výtlačkov bez toho, aby prešli cez palubu – sú vždy vynaliezaví a nikdy nespokojný. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 + = 38

map