Kendall a Kylie Jenner dokazujú, že ich veľmi rozdielne vezme na cestovanie v štýle

Kendall a Kylie Jennerová dosiahli oveľa viac ako priemerný teenager. Z ich úspešnej spolupráce v oblasti oblečenia na hosťovanie najväčších udalostí v televízii je jasné, že duo je do značnej miery nezastaviteľné. Ale pokiaľ ide o ich osobný štýl, radšej idú na svoje vlastné samostatné trasy – a sestry prejavili svoje jedinečné preferencie, keď prešli cez letisko po pristátí v New Yorku včera.

Starší Jenner prevzal vedenie do vyrezávanej blúzy spárovanej pod dlhým svetrením. Tmavé umývacie džínsy, čierne pumpy, kožené pazúriky a rámčeky pre letectvo dokončili módny vzhľad mimoriadneho modelu.

Kľúčové slová: Kendall Jenner Klesá svoj štýlový off-duty štýl s Cool Sneaks

Na druhom konci spektra, Kylie vyzerala útulne, ale trendy v nadrozmernej bombardérskej bunde vrstvenej rebrovanými pletenými šatami. Pridala k svojmu oblečeniu šaty s midi topánkami (Givenchy, 1350 dolárov, farfetch.com) a ebenovými slnečnými okuliarmi a dokončili našu inšpiráciu s dvojitým dávkovaním trysiek.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 12 =

map