Kendall a Kylie Jenner majú nádherný vzhľad podobného bratranca, kto je model

Kendall a Kylie Jenner sú dvaja z najznámejších mladých ľudí na planéte – starší Jenner sa môže pochváliť takmer 84 miliónmi stúpencov, zatiaľ čo lil ‘sis “vyvrcholí na viac ako 98 miliónov. Na porovnanie, 95 miliónov ľudí žije v Egypte – je to tak, ako celá populácia pomerne veľkej krajiny chce vidieť Kylie na vrchole plodín. Dostali sme to, naozaj.

s ohľadom na všetko vieme o podnikateľskej rodine, je vždy šokujúce, keď sa objaví nové zjavenie – myslím, že sme hrdí na seba Držať krok.

Ale ako sa ukáže, Kar-Jenners udržiava dosť tichého vzťahu s blízkym rodinným príslušníkom: Natalie Zettel. 18-ročná je neter Kris Jenner (mama Karen Houghtonová je sestra Krisovej) a, prekvapujúco, je úplne nádherná. V skutočnosti vyzerá a veľa ako jej starší bratranci 21-ročná Kendallová a 20-ročná Kylie – a taky ako Khloé Kardashian. A to nie je miesto, kde podobnosti končia svojim profilom Instagram, zdá sa, že sleduje vlastnú modelársku kariéru.

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa @nataliezettel

PC: @ angela3xoxo ��

Príspevok zdieľaný autorom @nataliezettel

Príspevok zdieľaný autorom @nataliezettel

Niekedy bratranci dokonca visia …

Zmeškal ❤️

Príspevok zdieľaný autorom @nataliezettel

fotogenický a dobre pripojený? Ak Natalie v priebehu roka nezaznamená veľkú kampaň, budeme čestne šokovaní.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + = 26

map