Kendall a Kylie Jenner odhalenie prekvapujúceho módneho trendu, o ktorom si mysleli, že sa nikdy nevráti

Scéna: Preplnená na blízke klaustrofóbne úrovne v trojpodlažnom štýle Samsung 837 v meatabanskom okrese N.Y.C., deň pred oficiálnym dátumom začatia New York Fashion Week. Celková nálada: Predvídavosť – pretože aj napriek oneskorenému príchodu stojí za to čakať Kendall a Kylie Jennerová na féte hodenej na ich česť. Stretnutie stredy večer oslávilo kolekciu Kendall + Kylie na jeseň, druhé sestry celkom a jedna, ktorú si môžete kúpiť práve teraz na kendall-kylie.com.

Vzhľadom na to, že súčasný dizajn s elegantným prístupom je ich silou, to, čo ponúkajú na jeseň, je jednoducho povedané, všetko, do ktorého sa nachádzajú. “Robili sme veľa korzetov, pretože sme naozaj do nich, a urobili sme veľa štýlov, ktoré môžete mixovať a zápasiť,” hovorí Kendall a poukazuje na Kylieho biela braletta. “Myslím, že pri každej zbierke sa stávame pohodlnejšími s dizajnom a stáva sa lepším a lepším.”

Ale aj keď Kendall voskoval o kostýmoch a ich ľahko nositeľnej prírode (“Je to jedna vec, ktorú môžete hodiť a zistiť ostatné,” hovorí), vybrala sa z jedného kusu pre túto udalosť. Namiesto toho šla na ostrieľaný atentátnik bez vrstvy (a so zipsom stiahnutým dole, aby sa vytvoril provokatívny ponor) a pár čiernych širokých nohavíc. Zatiaľ Kylie dostala celý nadmerný pohľad dole s pruhovanou pyžamou-y oddeľuje sa Vetements-inšpirovaný slouch-jej vrchol príležitostne pokrčil ramenom odhaliť jedno rameno.

“Čo inak ste na jeseň? Je to nadmerný vzhľad jedného z nich?” zavoláme Kylieho nohavičkový koncertný pohľad z predošlej noci.

“Áno, určite,” nadchne Kendall.

“A zelená, som naozaj do zelenej armády, teda moje oči,” prerušila Kylie.

Ale keď sa ich pýtali na módny trend, ktorý neočakávali, že odídu, boli zarazení. Nakoniec Kendall hovorí: “Teraz už to bolo hotovo, ale nemyslel som, že by sa vrátili späť tak, ako to urobili.” Prekvapujúce, však? Vzhľadom na jej vzťah k kráľovnej chokers (aka Kim Kardashian West) a skutočnosť, že ona mala na sebe dva – čierne dvojvláknové šnurovanie a jemné zlaté krížové ložiská reťaze na sebe na seba.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 50

map