Kendall a Kylie Jenner spustiť sadu horúcich nových kabeliek

Kendall a Kylie Jenner rýchlo budujú jednu vážnu ríšu. Držať krok s Kardashianmi hviezdy, ktoré už majú kolekciu s trendovými oblečeniami, plavkami a topánkami, predstavili svoju novú sadu kabeliek a kabeliek pre svoju kolekciu Kendall + Kylie.

“Tašky sú určite nevyhnutným príslušenstvom, môžu si vziať oblečenie na úplne novú úroveň,” povedal Kendall vo vyhlásení o príslušenstve, podľa ľudia. “Náš kolekcia kabeliek je super moderná a páry naozaj dobre s kusmi z našej Kendall + Kylie ready-to-wear a kolekcie topánok na jeseň.”

Kyle & Kendall Handbags - Embed 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Nikdy neveríte, koľko krokov je v Kylie Jennerovej Makeup Rutine

Pokiaľ ide o podstata zbierky, obsahuje 16 šikovných typov kabeliek, vrátane tašiek na crossbody, totes, tašky a batohy a dva štýly peňaženkových šperkov, ktoré inšpirovali Kylieho rozkošným talianskym chrtom Normanom a Bambim. Každé kožušinové kúzlo má na sebe malú repliku mláďat.

Kyle & Kendall Handbags - Embed 2
Zdvorilosť

Zbierka, ktorá sa pohybuje od 75 USD do 450 USD, bola spustená na utorok Saks Fifth Avenue a je k dispozícii na predobjednávku. Linka zasiahne aj spoločnosti Nordstrom, Bloomingdale, Shopbop a ďalšie obchody v auguste.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − = 32

map