Kendall a Kylie Jenner Všetci z nás jedia pizzu na party po Globe

Kendall a Kylie Jenner vedia robiť červený koberec vpravo. Slávne sestry zasiahli v nedeľu večer NBC Golden Globes after-party a urobili beeline priamo na pizzu.

Kendall, hľadajúca glam v bezšmykovom Paule Ka terra cotta šaty s vysokou stehennou štrbinou, sa roztrhla do jej syrového plátku, zatiaľ čo Kylie, v žiarivých Labourjoisie šatách s výstrihom plným výstrihom ilúzie, premenila jesť pizzu do umenia zvádzania. pozorovať:

Kylie Jenner Kendall Jenner Pizza - Embed
Christopher Polk / NBC

Duo zaznamenalo dievčenskú noc na sociálnych médiách, dabovali ju “v noci”. Sestier sebekontrovali a skutočne prežili v skutočnej móde Jenner.

sesterský dátum ��

Fotografie, ktorú vyslal Kylie (@kyliejenner)

@kendalljenner cez Snapchat #kendalljenner #kendalljennersnapchat

Video, ktoré poslal Kendall Jenner Snapchat (@ kendalljenner.snap)

@kendalljenner cez @kyliejenner Snapchat SISTER ���� #kendalljenner #kendalljennersnapchat

Video, ktoré poslal Kendall Jenner Snapchat (@ kendalljenner.snap)

Samozrejme, Kendallova láska k pizze je dobre zdokumentovaná. Späť v auguste, Khloé Kardashian pomenoval lankový model ako jej sestru na zhovievavé jedlo. “Miluje hamburgerov a pizzu a chodí na In-N-Out po celú dobu.” Kendall je moja holka v podvádzaní dňa! ” napísala.

Súvisiace články: 19-ročná Kylie Jenner je teraz druhým najbohatším členom jej rodiny

VIDEO: 2017 Zlaté guličky Red Carpet Fashion

 

Keď nie je na Globe, 21-ročný má ďalšiu obľúbenú pizzu: Serafina. Prejdite do našej galérie, aby ste videli viac svojich obľúbených jedení v N.Y.C.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 + = 33

map