Kendall Jenner a Gigi Hadid prinášajú nákladné nohavice späť vo štýle

Je čas vykopať tieto nákladné nohavice z vášho archívu! (Alebo, buďme úprimní, investujeme do nového páru.) 

Je ťažké presne určiť, kedy sa do kultúrneho vedomia dostal úžitkový vzhľad, ale do konca 90-tych rokov a začiatku roku 2000, kedy ho nosili zozbierané celebrity z TLC Christine Aguilera a Avril Lavigne. Dokonca to dopadlo na pristávaciu dráhu, keď Balenciaga debutoval celú prehliadku nákladných nohavíc pre sezónu jari 2002. V poslednej dobe tento štýl znovu zaujal našu pozornosť, keď bol vzkriesený modelmi momentu Gigi Hadid (vyššie) a Kendall Jenner (nižšie).

Kendall Jenner leaves the 'CHANEL' office on July 6, 2015 in Paris, France.
Marc Piasecki / GC Images

Duálne náplne sú oveľa racionálnejšie ako ich predchodcovia: štíhlé, orezané a chýbajúce vrecká, ktoré robili staré verzie nevzhľadné dnešnými normami. Zhodou okolností (alebo možno nie tak náhodou, pretože dvaja sú známi BFF), obaja nosili vzhľad so všetkými čiernymi get-ups výberom zodpovedajúcich vrcholov plodín a štruktúrovaných totov na boot. Ak tieto “to” dievčatá dajú štýlu svoju pečiatku schválenia, budeme sa staviť, že nákladné nohavice budú robiť plnohodnotný návrat v žiadnom okamihu.

Buďte skorým osvojiteľom a nakupujte pohľad nižšie!

náklad Pants - Embed - 2
Zdvorilosť (6)

Nakupujte vzhľad: 1. Hudson, 406 dolárov; houseoffraser.co.uk. 2. Current / Elliott, 225 dolárov; stylebop.com. 3. H & M, 30 dolárov; hm.com. 4. J. Crew, $ 98; jcrew.com. 5. Altuzarra, 695 dolárov; farfetch.com. 6. NSF, 250 USD; intermixonline.com.

SÚVISIACE: Len Kendall Jenner by mohol Make Gym oblečenie vyzerajú to dobre

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map