Kendall Jenner a Karlie Kloss sa vrátia na Catwalk v roku 2016 Victoria’s Secret Fashion Show

Victoria Fashion’s Fashion Show 2016 sľubuje, že bude väčšia ako kedykoľvek predtým. Nielenže je to nové miesto – Paríž, zo všetkých miest – ale Kendall Jenner, Karlie Kloss, Irina Shayk, Gigi a Bella Hadid vezme na mólo svoje najkrajšie spodné prádlo.

Jenner, ktorý urobil jej debut v Victoria’s Secret na výstavišti v roku 2015, sa vráti späť na svoje veci, ľudia správy. Model bude mať druhú prechádzku po diaľnici VS v Paríži, ktorá sa po prvýkrát vráti do mesta po desivom ozbrojenom lúpeži jej sestry Kim Kardashian West počas Parížskeho módneho týždňa.

VIDEO: 13 krát Kendall Jenner skalil na dráhe

Nie je to jediný prekvapujúci prírastok: Kloss, ktorý v roku 2015 odišiel ako Victoria’s Secret Angel, aby sa zameral na štúdium, sa po prvýkrát od roku 2014 vráti na dráhu VS. prehliadka po modelovaní katalógu v minulosti.

A samozrejme sú aj sestry Hadid. Gigi potvrdila svoju návštevu v stredu s návratom na minuloročnú show, na ktorej píše: “Na svete nie je žiadny pocit, ako by sa dala dole na túto dráhu. Som naštvaná na to, že v tomto roku sa vrátim na módnu show @VictoriasSecret. “

Neexistuje žiadny pocit na svete, ako je chôdza po tejto dráhe. Som nadšený, že v tomto roku sa vrátim na módnu show @VictoriasSecret. Ďakujem vám @ed_razek za uvedenie na predstavenie, ktoré bolo jedným z mojich najväčších motivátorov, pretože som bol dospievajúcim fanúšikom anjelov a za to, že sa tento sen opäť stal skutočnosťou pre mňa. Bude to navždy čest. Nemôžem sa dočkať, kým sa pripojí k neskutočne krásnym a inšpirujúcim ženám, ktoré sú v poradí # vsfs2016. Uvidíme sa v Paríži ❤️❤️����! ️

Video, ktoré poslal Gigi Hadid (@ gigihadid)

Jej malá sestra Bella bude tiež prvýkrát v tomto roku doniesť spodnú bielizeň a bombashell vlny, čo ukáže rodinnú záležitosť. Jej makeup umelec potvrdil novinky so sexy spodnou fotkou modelu, dokazujúc, že ​​bude prirodzená na dráhe VS.

Blahoželám mojim drobným zvončekom na získanie @victoriassecret! Už je to krásna jazda a nemôžem sa dočkať, kým bude ďalšia! ❤️ #proud #blessed #worlddomination @diormakeup

Fotografie, ktorú vyslal Vincent Oquendo (@makeupvincent)

SÚVISIACE: Sledujte Bella Hadid Strut jej veci, ako ona preveruje na Victoria Secret Fashion Show

Nalaďte sa, aby ste videli celú akciu, keď v noci 2016 Victoria’s Secret módne prehliadka vystúpi na 5. decembra o 10.00 hod. ET na CBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 54 = 57

map