Kendall Jenner chválil jej tónovaný Abs v orezanej Moto Jacket v LAX

Po prázdninovom víkende, ktorý strávil párty v Malibu v Kalifornii, Kendall Jenner odletela z Los Angeles v utorok v modeli off-duty.

20-ročná mladá dievčina vyzdvihla jej tónovaný brucho v páre kože-tesný high-pas džínsy a jednoduché čierne plodiny vrchol pre svoje cesty. Kendallová sa rozhodla, že sa jej vyzerá na vrchole s ozdobnou koženou bundu, ktorú spárovala s čiernou kabelkou a čiernymi podpätkami, ktoré predlžovali jej vysoký rám. Brunetka si udržovala nízky profil v páre nadsadených slnečných okuliarov a zastrčila si vlasy pod klobúk v štýle “newsboy”.

Najstarší Jenner údajne oslávil na víkende Deň nezávislosti v dome s názvom Airbnb v meste Malibu v hodnote 2,2 hektárov za noc a ona odišla na Instagram na štvrtom mieste, aby si mohla oddýchnuť pri plávaní na pláži.

4. v Malibu vďaka @airbnb ✌��️����

Fotografie, ktorú vyslal Kendall Jenner (@ kendalljenner)

SÚVISIACE: Kendall Jenner berie na slávnosti Deň nezávislosti v celobiele čipky

“Štvrtá v Malibu vďaka @airbnb”, Jenner tituloval obrázok, ktorý ukazuje neuveriteľne tónovaný model a dvaja priatelia zozadu čelia vlny. Na fotografii sa realita hviezda nakloní k boku a má jednu ruku zdvihnutú vo vzduchu, keď sa teší na počasie v Kalifornii. Zdá sa, že ideálny spôsob, ako stráviť letný víkend.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 39

map