Kendall Jenner ide kratšie na leto s novým Lobom

Kendall Jenner v piatok, keď odišla do Snapchatu, ukázať, čo sa javí ako úplne nový lob. Rameno-pasúce sa kotúľ bolo dramatickou zmenou v pohľade na 20-ročnú hviezdu, ktorá sa už roky nezmenila od svojho podpisového účesu dlhých prirodzených vrstiev. Opustila polovicu jej tváre z pohľadu a sprevádzaná Face Screaming v strachu Emoji, hravý snap odišiel fanúšikovia špekulovať, či bol strih skutočný obchod alebo nejaký hravý trik pomocou bobby kolíky alebo parochňa.

Včera v noci v Los Angeles, Jenner položil akékoľvek otázky o pravosti rezu, keď debutovala o svojom novom lobu v Tylerovej módnej prehliadke Creatora pre Made LA. Sedla v prednej rade vedľa švagra Kanye West a obaja sa šťastne rozprávali a roztrhali fotky. Jenner doplnila svoj nový orezaný účes so žiarivým žltým súborom spárovaným rovnako odvážnym perom. Porozprávajte sa o vytváraní sartorických vĺn!

ČAKÁTE: Počkajte, Kendall Jenner odišla všetky vlasy?

Kendall Jenner
Kevin Winter / Getty
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map