Kendall Jenner je štýlový šálkový klobúk, ktorý sa stane vaším novým letoškom

Je tu niečo o slamenom klobúku, ktorý vás okamžite prináša pocit, že ste na jachte v Saint-Tropez s tropickým nápojom v ruke. Aj keď je ťažké zabaliť do vrecka na prenášanie, jednoduchosť a jednoduchosť letného sponkovača má mimoriadnu schopnosť pretvoriť váš súbor go-to-sundress a sandal beach na niečo oveľa očarujúcejšie a odvážime sa hovoriť to viac francúzštiny. Kendall Jenner vie presne o čom hovoríme.

Kendall Jenner Hat
Zdvorilosť

19-rok-starý supermodel nie je žiadny cudzinec na klobúky všetkých odrôd, ale je to jej najnovšie slamsky boater, ktorý rýchlo vyšplhal na vrchol nášho nákupného zoznamu na konci leta. Štýl Klint od návrhára L.A., Janessa Leoné ($ 181, janessaleone.com), vyrobený z prírodnej slamy a zdobený koženou kožou z náprsnej kožušiny, je klasika, ktorú naša šatňa s teplým počasím chce a zúfalo potrebuje. “Je perfektne štruktúrované, aby sa všetky oblečenie vyzerali čisto, ostré a bez námahy,” hovorí Leone. predávané.

SÚVISIACE: Khloé Kardashian a Kendall Jenner Channel Baywatch v zodpovedajúcich plavkách

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 93

map