Kendall Jenner nosí červené nohavičky La Perla, v prípade, že ste sa zaujímali

Hľadáte pohodlné nohavičky? Ďakujem Kendall Jennerovej za to, že ste tu predstavili najviac oslobodzujúci pár.

21-ročný model a hviezda kampane La Perla opäť predstavovali značku sexy spodnú bielizeň. Tentokrát je to topless – ale to nie je zmysel.

Áno, vyzerá fantasticky ako obvykle. Áno, pokrýva svoje veci svojimi holými rukami. A áno, fotografia Mert a Marcus zastrelila nádherne kvetinový, superfarebný obraz kampane (nižšie).

Je to skutočné nohavičky, ktoré vás budú mať v zákrute.

Kendall Jenner - LA Perla - LEAD
ZDVORILOSŤ

Červený krajkový pár je vybavený dizajnom G-string, ktorý vďaka vývojárom textilu (fantazijný AF!) Obsahuje tiež strečový dizajn s textíliou, ktorá je podľa nášho názoru mäkšia ako dieťa. Natašené nohavičky mohli mať len jedno meno, nie? Správny.

Oni sa nazývajú “Freedom Panty” ($ 80, laperla.com) a všetko o spojenie “sloboda” a “nohavičky”, nás chceme hrať nejakú hudbu a tanec. “Keď sa luxus a zmyselnosť spájajú s komfortom a nositeľnosťou; toto je sloboda pre mňa, “uviedla generálna riaditeľka spoločnosti La Perla Julia Haart vo vyhlásení. rovnaký?

Ak chcete ísť blázon, môžete tiež vyskočiť do neďalekého butiku La Perla a zakúpiť darčekový box Freedom, ktorý obsahuje osem priehradiek na uloženie všetkých vašich nohavičiek. Vábiť!

Kľúčové slová: Kendall Jenner je špičkou návratu Fanny Pack

Kendall Jenner - LA Perla - Embed
ZDVORILOSŤ

Jenner predtým predstavoval pre La Perlu pre pred jeseň 2017; najnovšou kampaňou je jasne červená krajka čerešňa na vrchole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map