Kendall Jenner nosila druhé nahé šaty do Cannes za menej ako 24 hodín

Leto je takmer na nás, čo znamená, že je späť na Kendall Jenner, ktorý opustil jej podprsenku a oslobodil bradavku v množstve rizikových súborov. 

Jenner odštartovala sezónu v Cannes na Chopardovej tajnej noci v piatok večer, ktorá mala na sebe trblietavé, nahé šaty, ktoré odhalili len pár nahého spodného prádla. Transparentnosť jej oblečenia zanechala len malú predstavivosť a Jenner si v súbore poslúžil sama o sebe: “Oops.”

oops

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kendall (@ kendalljenner)

Menej ako 24 hodín neskôr bola supermodelka na ňom znova a vystúpila v čistom šatách značky Schiaparelli Haute Couture z kolekcie módneho domu v roku 2018 na premiére Dievčatá Slnka v Cannes. 

Kendall Jenner
Venturelli

Opäť platí Držať krok s Kardashianmi hviezda udržiavala svoje spodné prádlo na minime, pričom si vybrala len pár béžových nohavičiek. Šifónová tkanina odhalila celú hruď na červenom koberci, ale hej, ak to máš, chváli sa. A Jenner to určite získal. 

VIDEO: Najväčší čeľusť vypadáva z filmového festivalu v Cannes

22-ročná stará spárovaná šatka Chopard, ktorá sa otáčala v hlave, s maximálnym efektom. Jej tmavé brunetové zámky boli zamaskované do textúrovaného hrnca s figúrkami na obkladanie tvárí a ponechali zamerať sa na šaty, ktoré inšpirovali labuť. 

Jenner predtým vysvetlil svoj postoj k oslobodeniu bradavky vo vyhlásení o jej aplikácii / webovej stránke v roku 2016, a povedal: “Neviem, čo je to veľké riešenie, ak ide o to, že budem bezmocní! Myslím, že je to skvelé a naozaj sa mi to nestará Je to sexy, je to pohodlné a mám chladné prsia, to je ono! ” 

Cítime, Kendall!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 27

map