Kendall Jenner odštartuje New York Fashion Week s cenovo dostupným cieľom

Módny týždeň sa oficiálne začal a s ňou vyšli do ulice a súkromných párty N.Y.C reťazec vysoko-profilových (a vysoko-módnych) osobností..

Kendall Jenner, jeden z najuznávanejších a najkompromisnejších modelov na svete, sa v utorok večer zúčastnil párty Target + IMG, New York Fashion Week, Kickoff party na stanici Moynihan. Jenner vystúpila na neformálnom šikovnom súbore, ktorý zdokonalila pridaním lešteného vrcholu. Jenner, medzi mnohými slávnymi tvárami podujatia, začlenila Target do svojho party-pripraveného vzhľadu.

Model skutočnej hviezdy sa obrátil na pár čiernych nohavíc, ktoré spárovala so súčasne vypredaným olivovozeleným bomberovým bundou – obaja z Targetu. Jenner dokončila svoj vzhľad s krémovou kravatovou kapucňou a čiernymi členkami. Ona sa zdobila tupým čalúnikom a dvoma jemnými zlatými reťazami.

Zdá sa, že Jenner sa tešila a nechala sa uvoľniť na podujatí spolu s ostatnými modelmi a milencami Target, Emily Ratajkowski a Joan Smalls:

Dve je spoločnosť … tri sú stranou @kendalljenner @emrata @target @targetstyle #Targetstyle #Ad

Video, ktoré poslal Joan Smalls (@joansmalls)

VIDEO: Získajte to telo: Kendall Jenner nohy

súvisiace: Forbes Odhaľuje najvyššie platené modely roku 2016 – Pozrite sa, kto bol prvý na zoznam

Nech začne šialené šialenstvo!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map