Kendall Jenner robí čierny pás a veľké biele nohavice

Ona bola značne chýba v Paríž Fashion Week, ale Kendall Jenner konečne prišiel-a ona tak vo veľkom štýle. 20-ročný model sa včera dotkol vo Francúzsku a ona sa vydala na stretnutie so svojou rodinou, ktorá sa celý týždeň otáčala na módnych prehliadkach.

Jenner, ktorá prešla niekoľkými pristávacími dráhami počas týždňa módy v New Yorku, vystúpila v Paríži so šikovným čiernym a bielym súborom. Obohala si veci v čiernej šnúrke a nadpriemerne vysoko kalibrované nohavice s pevným opaskom a ukazujúc náznak jej tónovaného abs. Dokončila oblečenie so zodpovedajúcim bielym kolenom, kabátom a priehradkou. Jenner nosila vlasy vo vysokom koni a na rodinnú večeru si vyžiadala dlhé a láskavé riasy.

Po vybojovaní so svojou rodinou sa Jenner vydala na noc s mestom so svojimi priateľmi a sestrou Kourtneyovou a opustila veľkú sestru Kim Kardashian West. Kardashian zdokumentoval vystúpenie skupiny na Snapchate a povedal: “Mám FOMO, každý ma opúšťa a ja som dostal sprej, takže nemôžem odísť!”

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwtk #kardashians #parisfashionweek #PFW #fomo #kourtneykardashian #kendalljenner

Video vyslané Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwtk #kardashians #parisfashionweek #PFW #kourtneykardashian #kendalljenner #makeupbymario

Video vyslané Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

Kľúčové slová: Kendall Jenner a Bella Hadid Expertly zdobiť Sweats pre dievčatá noc Out v N.Y.C.

Všetci Kardashiáni určite prinesú svoju módnu hru na zvyšok týždňa módy a nemôžeme sa dočkať,.

VIDEO: Kendall Jenner je najlepšie Thrawnback Instagrams

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 8 = 15

map