Kendall Jenner sedí prednou radou na kolekcii Calvin Klein Spring 2016 Show

Viete, že ste sa naozaj stali modelom, keď idete z prechádzky po pristávacej dráhe, aby ste boli pozvaní sedieť na prednej rade na prehliadke. A po jednom krátkom roku od prvého debutu NYFW (to bolo prehliadka Marc Jacobs jeseň / zima 2014, ak niekto sleduje), Kendall Jenner pracovala na okruhu týždňa módy ako hosť na výstave Calvin Klein Collection jar / leto 2016. 

Ako tvár globálnej reklamnej kampane Calvin Klein Spodná bielizeň (a predtým CK Jeans), Jenner prejavila svoju podporu génia tvorivého riaditeľa značky Francisco Costa a sledovala jarnú kolekciu z jej predného radu v ohnivom červeno-čiernom strihu – dizajn CK s nedokončeným lemom, kompletný s jemnými čiernymi sandálmi. Je to vzhľad, ktorý bol čerstvý, nekomplikovaný a jednoznačne víťazom v prvom rade.

calvin Klein Collection - Front Row - Spring 2016 New York Fashion Week: The Shows

Jenner, ktorá je tvárou globálnej reklamnej kampane Calvin Klein Spodná bielizeň, sedela na prvom rade na výstavnej dráhe dizajnéra v NYFW, kde odprezentovala svoje mile dlhé nohy v ohnivom červeno-čiernom vystrihnutom šatníku dizajnu CK nedokončený lem, kompletný s jemnými čiernymi sandálmi. 

Michael Loccisano / Getty Images

SÚVISIACE: Pozrite sa na všetky osobnosti, ktoré sa prednášajú na jar roku 2016 Zobraziť na NYFW

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − 47 =

map