Keri Russell Rocks Skinny Jeans dva týždne po narodení, vyzerá úžasne

Keri Russell je jedna horúca mama. Herečka porodila svoje tretie dieťa len pred dvoma týždňami, ale nebudete to môcť povedať tým, že sa na ňu pozriete. Vo štvrtok sa Russell dozvedela, že vyzdvihla najstaršie dieťa, 8-ročného syna rieky, zo školy na Manhattane a ona už bola späť v jej štíhle džínsy. 

Počas prechádzky pozdĺž svojho syna si Russell vybral pár tmavých umývaných košieľ, ktoré spárovala s čiernym tričkom, béžovou nadmernou vestou, šmykľavými teniskami a slnečnými okuliarmi. Ona skončila jej príležitostné-cool, mama-on-the-go vzhľad s vrcholom uzla. 

Dvadsaťtýždňová je Russellovo prvé dieťa s priateľom Matthewom Rhysom, ktorý je jej hviezda na hit show Američania. Páni potvrdili, že sa datovali v apríli roku 2015. 

Russell má dve ďalšie deti so svojím bývalým manželom Shane Dearyom. Okrem rieky je aj mama 4-ročná Willa Lou. 

V priebehu svojho tehotenstva bola vždy štýlová očakávaná matka spozorovaná v jednej hlavnej maturitnej starostlivosti o druhú. Naša obľúbená? Pruhované tričko, ktoré spárovalo s klasickým béžovým výkopom, slnečnými okuliarmi, šnúrkami na šnurovanie a plátno, ktoré robili pre veľmi pařížský inšpirovaný súbor. 

súvisiace: Američania Co-Stars Keri Russell a Matthew Rhys privítali svoje prvé dieťa dohromady

Ak chcete zobraziť všetky Russellove materské oblečenie, kliknite tu. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − 54 =

map