Kerry Washington odhaľuje, ako mal skončiť škandálový finále, ale nie

škandál oficiálne prišiel (a nebude sa vracia, podľa showrunner Shonda Rhimes). Ale keď boli diváci doma sledovaní finále série včera v noci, Kerry Washington, Tony Goldwyn, Rhimes a zvyšok obsadenia sa zišli v L.A. pre jeden finálny stôl čítať – a oni odhalili alternatívny koniec, ktorý otriasol účastníkov.

Vystrelená výstražná verzia – spojler – končí dvomi mladými dievčatami, ktoré sa pozerajú na portrét Olivieho pápeža v Bielom dome, čest, o ktorej vie, že je rezervovaný pre POTUS a FLOTUS, a žiadne ďalšie vysvetlenie. Nasledovala šokujúca scéna, v ktorej viceprezident Cyrus Beene vraždil generálneho prokurátora Davida Rosena.

Ale počas živého stola čítal, zdobí ho The Actors Fund, zatiaľ čo portrét Olivie zostal, séria sa skončila s Olivijým dňom – ​​jedným Gladiátorom Huckom, ktorý prišiel do Cyrusovej miestnosti s nástrojom, pripraveným pomstiť smrť Davisa Rosena. “Ty si tu pre mňa,” povedal Cyrus s poznaným pohľadom. “Som tu kvôli spravodlivosti,” odpovedal Huck, skôr než sa rozplynul na čierne.

SÚVISIACE: Exkluzívny prvý pohľad na kostýmy na škandál Series Finale

Takže ešte raz budeme vidieť Olivia Popea? “Shonda hovorí, že neexistujú žiadne reboots, a preto verím Shonde,” povedal Washington na červenom koberci. “Ale ja by som samozrejme bola otvorená, aby som sa s tými ľuďmi, ktoré milujem so všetkým svojim srdcom a dušou.”

Bez ohľadu na to bude žiť v našich šatníkoch – Washington uviedol, že si myslí, že dokáže identifikovať presný okamih, kedy sa Olivia Popeová stala ikonou štýlu, a to sa stalo v pilotnom programe. “Cítim sa od prvej epizódy s tým bielym výkopom, ľudia sa zbláznili, to bol zákop Tory Burch.”

Prejdite nadol o päť ďalších šťavnatých škandálov, ktoré Washington a Rhimes povedali V štýle:

1. Kerry Washington Stole a taška Prada od Set

Predtým, než obsadenie prebehlo ich poslednú prechádzku škandál nastaviť, každý vzal niekoľko položiek, ktoré milovali. Zatiaľ čo Katie Lowesová vytiahla veľa Quinnovho pohybu a zobrala “tvárovú hrabavku”, Darby Stanchfieldová nedokázala odolávať tomu, aby nosila kvetinový kabát Stella McCartney, ktorú nosila vo finále. “Má jesenné farby, oranžové ako moje vlasy,” povedala nám. “Niektoré čokoládovo hnedé. Vzal som to. Nosím ju v New Yorku, keď tam budem. Je to krásne. “Washington uviedol, že ona smieť vzali domov niekoľko položiek Prady. “Keď sa pozerali na všetky Prady, možno bolo jedno alebo dve chýbajúce – len hovorím,” povedala.

PRIPRAVENÁ: Priyanka Chopra v ten nešťastný čas jej kreditná karta bola odmietnutá

Potom sa to stalo. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA #Scandal

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kerry Washington (@kerrywashington)

2. Ako pitie červeného vína ovplyvnilo skriňu Olivia Popea

Olivia Pope má vždycky v ruke pohár červeného vína, ale Washington nám povedal, že nikdy na svojom oblečení nedoprela nápoj – nie raz. “Nikdy, rúhanie! Nikdy žiadne červené víno, nikdy! “Povedala s veľkým úsmevom.

3. Washington zorganizoval Epic 3 hodiny v noci s obsadením

Zatiaľ čo tam boli posledné dve epizódy, Washington zobral zvyšok obsadenia na nočnú pamiatkovú prehliadku. “Celý obsadenie bolo spoločné a my sme mali taký výbuch. Boli sme vonku, až tri ráno. Zažili sme všetky pamiatky spoločne a práve prebehli okolo D.C. a fanúšikovia nás niekedy spozorovali a boli to ako: “Bože, to nemôže byť skutočné,” povedal nám Guillermo Diaz. “[Washington] nám prenajal nejaké SUV. Veľa z nás veľmi pilo, “dodal Tony Goldwyn so smiechom. “Povedala:” Je to moja najobľúbenejšia vec, “preto, že šla na univerzitu [George Washington]. Bolo to naozaj zábavné.”

VIDEO: desaťkrát škandál je Olivia pápež bol celkom zlý

4. Shonda Rhimes zlomil nohu pri sledovaní Rihanny

škandál tvorca sa ukázal až do tabuľky čítať v plnom vzduchu liate boot. Aká bola dohoda? Zlomila ho počas prázdnin. “Dlho som išiel do Barbadosu na prvú dovolenku,” povedala V štýle. “Vyzývam to mojím pútnikom na Rihanne. Išiel som do Rihanniny domu, kde sa narodila a všetko: “Nie, nebola pozvaná.” Na ceste domov, rovnako ako v posledný deň, klesol som kufor na nohu … ale všetkým hovorím, že som zlomil moje prsty nakopávajú zadok a berú mená. “

SÚVISIACE: Najvznešenější škandál Plot Twists

Milujem svoje #Scandal Sisters. #Scandalová rodina je skutočná. #TheFinalScandal

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kerry Washington (@kerrywashington)

5. Kerry Washington dáva Costar Katie Lowes poradenstvo pri dojčení

“Moje dieťa je vybavené oblečením Calebovho syna,” povedal Lowes. “Jej syn je starší a vďaka bohu dostávam všetky ruky-me-downs. Je to najlepšie, pretože moje dieťa je tak dobre oblečené a ja som ich nekúpil! Všetko mi dávajú. “Pokračovala hovoriť, že Washington je vždy jedným z prvých ľudí, ktorých volá, keď ide o poradenstvo v materstve, a priniesla veľkú prestávku, keď sa po narodení vrátila. “Je úžasná. Je taká šikovná, že by mohla spravovať krajinu, ak by chcela, “povedal Lowes. “Je to úžasná mama, takže je to vždy moja rýchla voľba. Pamätám si, keď som začal dojčiť, a ja som rád: “Ako to urobím?” Bola prvým režisérom, ktorý vtedy riadil prvú epizódu, prvý deň som bol späť s dieťaťom. Režírovala epizódu a bolo to také požehnanie, pretože bola ako: “Keď sa kŕmite, vrátite sa späť k svojmu prívesu toľkokrát, nebudete sa o nič ospravedlňovať, vrátiš sa späť, všetci budú čakať, a to je to tak, ako to bude ísť .. Je šéfom, je to najlepšie. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 78

map