Kerry Washington: Pomôž mi a fialová peňaženka bojovať proti domácemu násiliu voči ženám

Ako veľvyslankyňa Purple Purse Programu Allstate Foundation Kerry Washington dokáže využiť svoju lásku k móde na podporu príčiny, ktorá je blízko jej srdca. Nižšie zdieľa všetky detaily projektu s InStyle ako súčasný editor. Vráťte sa späť po celý deň na exkluzívny obsah priamo z hviezdy na InStyle.com/kerryday.

Keď sa program Purple Purse Allstate Foundation dostal ku mne, bol som hlboko inšpirovaný spolupracovať s nimi. Pracoval som dlho na problematike násilia páchaného na ženách (s inými organizáciami, ako je V-Day), ale nikdy som nepomyslel na finančné zneužívanie týmto konkrétnym a explicitným spôsobom. Uvedomil som si príležitosť pracovať s purpurovou peňaženkou tým, že navrhujem tašku, ktorá predstavuje posilnenie postavenia, povzbudzuje vedomie a pomáha pri získavaní pomoci ženám, ktoré potrebujú, bude konkrétny a konkrétny spôsob, ako urobiť rozdiel.

Jedna zo štyroch žien bude obeťou domáceho zneužívania. Cieľom Purple Purse je hovoriť o domácom násilí ao finančnom zneužívaní, ktoré zaberá ženy v nevhodných vzťahoch, ľahšie a bežnejšie. Keď navštívite stránku purplepurse.com, môžete vidieť, že bola vytvorená tak, aby vyzerala ako štýl alebo nákupná stránka, aby ženy, ktoré zápasia s týmito problémami, mohli navštíviť a necítia sa v rozpakoch. Je navrhnutý tak, aby sa ženy cítili pohodlnejšie a zároveň dostávali pomoc, ktorú môžu potrebovať.

Ako súčasť tohto prístupu som bol vyzvaný, aby som navrhol tašku, ktorá symbolizuje ciele iniciatívy: získanie väčšieho množstva ľudí, o ktorom by sa hovorilo, rozpoznalo sa a liečilo sa finančným zneužívaním. Som veľmi hrdý na dizajn kabelky. Ako niekto, kto miluje tašky, som nadšený, že ho nosím a ctí si, že ho vlastním. Návrh bol inšpirovaný tým, čo označuje tašku – farba je fialová, podpisová farba informovanosti o domácom násilí. Je to veľká taška, nie malá spojka, ale taška, ktorá môže nosiť vaše kľúče, vašu peňaženku, telefón – všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa dostali cez deň. Koža a tvídové zmesi spolu kombinujú, aby sa cítili elegantní, napriek tomu trendy a moderné. Dal som mu bočnú rukoväť, pretože sa mi páči myšlienka držať spojku blízko k sebe a uistiť sa, že je to bezpečné. Môžete si ho udržať tak, ako potrebujete udržať si finančnú prosperitu.

V súčasnosti Allstate Foundation hostí Purple Purse Challenge – dúfajúc, že ​​získa 135 miliónov amerických organizácií po celej krajine, ktoré pomáhajú ženám. Každý deň 10 000 volaní do stredísk domáceho násilia nezodpovedá. 10 000 telefonátov prichádza do týchto organizácií a jednoducho nemajú zdroje na to, aby mohli reagovať. Finančné prostriedky pomôžu zabezpečiť, aby sa tieto ženy dostali na pomoc, niekde tam, kde môžu okamžite dostať odpoveď. Cieľom je dávať ženám nástroje, ktoré potrebujú na to, aby si finančne postavili svoje finančné prostriedky a dostali sa zo zneužívajúcich situácií. Povzbudzujem vám, aby ste venovali príčinu a ukážte svoju podporu problému tým, že si obdivujete jednu z 80.000 purpurových kabeliek. Nadácia Allstate vytvorila a udrží konverzáciu.

Pre viac informácií o kampani Kerry Washington Purple Purse s Allstate, pozrite si PSA vyššie a navštívte purplepurse.com a zistite, ako sa môžete zapojiť.

Chcete viac nášho hosťujúceho editora Kerry Washington? Navštívte jej stránku InStyle.com, kde nájdete nové príbehy a fotky jej najlepšieho vzhľadu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 32

map