Kerry Washington práve dostal Bob našich snov

Kerry Washington má zbrusu nový bob, a posadnutý nie je ani slovo, ktoré dokonca začne popísať naše emócie. Počas víkendu hviezda debutovala o brúsenie rezu s najkrajším červeným odtieňom. Predpokladali sme, že niečo sa stalo, keď jej kaderníctvo Takisha Sturdivant-Drew Instagrammed video prešiel cez niektoré nádherné medené pramene, vhodne napísať post, “Hádaj kto?” Akonáhle sa Washington dostal na červený koberec na Cenu výrobcu v gilde, bolo úplne jasné, že bob sme všetci chcú už roky je jej.

Kerry Washington Hair Transformation - Embed
Jason LaVeris / FilmMagic

SÚVISIACE: Toto je koža produkt Kerry Washington prisahá

“Kerry Washington sa nebojí zmeny, pokiaľ ide o jej vlasy!” Pro napísal na Instagram. “Tu ukáže, že je roztrhané na PGA Awards.” Milujeme, ako teplá farba hrá zlaté náznaky v jej pleti a ako dĺžka zdokonaľuje jej vyrezávanú čeľusť. Pravda jej experimentálnym vkusom, Washington sa na druhý deň znova rozhodol pre SAG Awards a vrátil sa k jej dlhším vrstvám, ktoré spolu so Sturdivantom-Drewom ukázali vo vánku od svojho sušiča vlasov Dyson ($ 400; sephora.com).

Kerry dostane vetru dyzonásobníkom sušič vlasov! Všetci milujeme nejaký vietor v našom šate. #Takishaonhair @kerrywashington @dysonhair #dysonhair @neutrogena @xclusiveartists @tsdhairextensions #sagawards #bts

Video vyslané takishahairpics (@takishahair) dňa

Je ťažké rozhodnúť, ktorý z nich sa nám najviac páči – môžete nám tiež povedať, že si vyberieme našu obľúbenú červenú rúž z našej masívnej sady 100 kusov. Pozrite sa bližšie na Kerryho nové bob, a vidieť ešte viac celebrity vlasy makeovers v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map