Kerry Washington zakrýva svoju tehotnú brucho na škandále tým, že sa “skrýva za rôznymi časťami tela”

Znie to ako ďalšia sezóna škandál sa chystá ešte viac škandalózne ako zvyčajne. Kerry Washington sa na dnešnej epizóde Výstava Ellen DeGeneres, a odhalila, ako drží jej dieťa naraziť pod zábaly počas natáčania sezóny 6 škandál.

39-ročná herečka, ktorá očakáva svoje druhé dieťa so svojím manželom Nnamdi Asomugha, odhalila jej tehotné brucho v obliekaní oblúkom a bielym vzorom Cushnie a Ochs šaty, hovoriac DeGeneresovi, že “tancuje pre dvoch”. krúžky a námorníctvo manikúru, ktoré ukazujú na jej náraz na Instagram.

Nadpis niekde super super pre tajné prekvapenie … Šaty @cushnieetochs Prstene @ tiffanyandco + @ jenmeyerjewelry náramok @shayjewelry nechty @opi_products #LivInTheGrey

Fotografie, ktorú vyslal Kerry Washington (@kerrywashington)

Tak ako sa mu podarilo strieľať ďalšiu sezónu počas tehotenstva, keď Olivia Pope nie je? “Veľké kabáty, veľké vrecia, ktoré sa skrývajú za rôznymi časťami tela iných hercov. Väčšie časti tela, “povedala hostiteľke talk show. “Ak som v zadnej časti miestnosti, môže to byť ako niečí noha a ja som za ním umiestnený. Svietidlá sú dobré. Vázy. “

DeGeneres vyskočil a snažil sa pochopiť, ako sa Washington mohol pravdepodobne schovať za nohou iného herca. Hostiteľ žartovne položil ruku na rameno novej stoličky. “Presne to je … Je to škandál!“Vtipkoval Washington.

SPRIEVODCA: Britney Spears učí Ellen DeGeneres Ako strut cez obchod ako popová hviezda

Nemôžeme sa dočkať, aké škandalózne situácie nastáva, keď sa v januári vráti nová sezóna.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map