Kesha hovorí, že Taylor Swift nikdy nedokázala odpovedať na svoje telefonáty

Dievčenská skupina Taylora Swifta je dosť notoricky známa, ale je pravdepodobne rovnako preslávená kvôli tomu, kto si vyberá nie byť v ňom. Zatiaľ čo niektorí priatelia sú jednoznačne pro-družní, ako Selena Gomez, iní sú viac na plote. A teraz máme jasnú odpoveď s kolektívom Swiftovej, Keshou.

Kesha je na obálke Valiaci sa kameňposledné vydanie a vo svojom rozhovore informovala, kde stojí s Swiftovou.

Kesha Taylor Swift
Getty

“Je to miláčik. Veľmi, veľmi sladká, veľmi, veľmi autentická, mimoriadne veľkodušná, zdvihne telefón vždy, keď ju zavolám, “povedala Kesha.” Moja mama ani neberie telefón! “

Späť v roku 2016 spoločnosť Swift darovala Keshe 250 000 dolárov, pretože bojovala na súde, aby vyrobila hudbu mimo jej značky Sony Music, ktorá ešte stále zamestnávala Dr. Luka, ktorého obvinila z znásilnenia. “V rámci podpory Taylor Swift darovala Keshe 250 000 dolárov na pomoc s finančnými potrebami počas tejto skúšobnej doby,” uviedol hovorca spoločnosti Swift vo vyhlásení.

Počas sviatočného pokusu Swiftovej sexuálneho útoku Kesha chválila svojho priateľa. “Podporujem vás vždy a obzvlášť práve teraz a obdivujte svoju silu a neohrozenosť. Pravda je vždy odpoveďou, “napísala na Twitteri.

SÚVISIACE: Taylor Swift poslal kvety do policajného úradu zranených v streľbe Las Vegas

Samozrejme, ako každý fanúšik Swift vie, speváčka neprichádza bez drámy spojené s jej menom, ale ak chcete zákulisné detaily v zákulisí, Kesha naozaj nie je osoba,.

“Nie som naozaj v mojom pop kultúre,” pripustila. “Mala by som o tom niečo vedieť? Žijem v mojom gramofóne. “

Mohla by žiť v jej prehrávačke, ale prinajmenšom má Swift volat každú chvíľu. Toto je určite hudobné priateľstvo, ktoré môžeme dostať za sebou.

Teraz, keby len spolu vydali skladbu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 42

map