Kevin Spacey spája Instagram s veľmi vhodným Selfie mimo Bieleho domu

Kevin Spacey, alebo by sme mali povedať Frank Underwood, sa včera včera pripojili k Instagramu. Domček z kariet herec, ktorý je vo Washingtone D.C., aby začal propagovať sezónu štyri hit Netflix drama, robil jeho debut na platforme sociálnych médií s selfie mimo Bieleho domu.

Som človek ľudí. Dokonca som rád, aby som z času na čas vzal sebejistotu mimo môjho domu. Vitajte v mojom Instagramu, “napísal spolu s fotografiou, ktorá mu ukazuje, že nosí šedú mikinu, zodpovedá vestu pre noviny a okuliare so silným okrajom, keď sa usmieva na fotoaparát (nižšie). 

Som človek ľudí. Dokonca som rád, aby som z času na čas vzal sebejistotu mimo môjho domu. Vitajte v mojom zariadení Instagram.

Fotografia, ktorú poslal Kevin Spacey (@kevinspacey)

SÚVISIACE: Pozrite sa na Steamy Full Trailer pre House of Cards Season 4

Nadchádzajúca sezóna Domček z kariet sľubuje, že bude naplnená dráma. S Frankom pre opätovné zvolenie a jeho vzťah s Claire vážne na skalách, budete musieť zrušiť vaše víkend plány, kedy epizódy sú k dispozícii pre stream v piatok 4. marca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − = 46

map