Khloé Kardashian Debutuje New Lob Haircut – Pozrite sa na orezaný ‘Do

Vyzerá to ako Khloé Kardashian je najnovším členom klubu Short Hair Do not Care. Milovaný kardashianský kaderník Jen Atkin debutoval na čerstvom novom lobu reality hviezdy jej účtom Instagram, a fanúšikovia sa rýchlo zhromaždili na podporu “robiť”.

“Hádaj, kto sa práve pripojil do klubu #ShortHairDontCare! Máme radi? # LOBS4LIFE makeup @joycebonelli thx @ traceycunningham1 @oncolourground pre ur help!” Atkin označil túto pozíciu.

Hádajte, kto sa práve pripojil k #ShortHairDontCare klubu! ���������� Máme radi? # LOBS4LIFE makeup @joycebonelli thx @ traceycunningham1 @oncolourground pre ur help!!

Fotografia vyslaná kaderníkom celebrít (@ jenatkinhair)

“Vybral som si čerstvý” módny lalok “, ktorý dopadá hneď pod kľúčovou kosťou pre nový rez Khloé,” povedal Atkin ľudia. “Držali som sa konce tupé a vrstvené v hornej časti pre množstvo pohybu a štruktúry.”

SÚVISIACE: Khloé Kardashian a Lamar Odom odvolať svoj rozvod

Účes je výrazným odchodom od 31-ročných podpisov dlhých zámkov a prichádza pár týždňov po tom, čo mladšia sestra Kylie Jenner odhalila skrátené vlasy. Je dramatický Kardashian prerušený spôsob, ako zbaviť minulosti a objavovať ďalšiu kapitolu svojho života alebo jednoducho úsvit nového trendu vlasov? Myslíme si, že obaja. Pozrite sa na ďalšie celebrity vlasy makeovers tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 55 =

map