Khloé Kardashian hovorí, že bola prekvapená tým, že otehotnie prirodzene

Chloé Kardashianovo tehotenstvo mohlo byť neočakávaným prekvapením, ale realistická hviezda je už dávno pripravená na materstvo.

Keď sa fitness mogul pripravuje privítať svoje prvé dieťa so svojím priateľom, hráčkou NBA Tristanom Thompsonom, priznala, že kedysi zvažovala náhradnú starostlivosť počas nového rozhovoru s britskou televíznou show Lorraine vo štvrtok.

“Myslel som na to o [náhradné] v jednom bode, potom to jednoducho neprekročilo moju myseľ, takže keď som bola tehotná som bol tak prekvapený,” povedala a priznala, že uvažovala privítať dieťa rovnako ako staršia sestra Kim si zvolila jej tretie dieťa, Chicago West.

TK
Khloe Kardashian / Instagram

“Je dobré oznámiť [moje tehotenstvo] a nosiť tesné oblečenie,” povedala 33-ročná skľúčená k hostiteľovi Rossovi Kingovi, než začne brať vážnejší tón a otvára sa po svojej prekvapujúcej ceste k materstvu po rokoch bojov o plodnosť. ” Tehotenstvo prináša toľko vecí do perspektívy, ľudia hovoria, že akonáhle začneš dieťa, “odvetila.

Po celé roky Revenge Body hostiteľ verejne vysvetlil svoje problémy s koncepciou Držať krok s Kardashianmi, vrátane epizódy, ktorá vyšla začiatkom tohto roka, kde jej jej lekár povedal, že má menej folikulov ako normálna žena jej veku.

Okrem toho hviezda predtým odhalila v roku 2013, že mala hormonálnu nerovnováhu, ktorá vyžadovala prísne naplánované injekcie na ich stabilizáciu.

Chloé pôvodne povedala, že sa obrátila na IVF a zvažovala ďalšie alternatívy pre tehotenstvo, ale neskôr ukázala, že prestala liečiť a “falošne sa pokúšala” otehotnieť, keď sa jej manželstvo s bývalým manželom Lamarom Odom stal skalným.

Hoci to nebolo hladká cesta k tomu, aby sa stala mama, Kardashian verí, že načasovanie by nebolo lepšie. “Som tak šťastná, že sa to momentálne deje v mojom živote,” povedala. “Cítim sa tak pripravená.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 52

map