Khloé Kardashian odhaľuje svoje najdôležitejšie vrece na taniere

Khloé Kardashianová jasne vysvetlila, že tvrdá práca a vyvážená strava si udržiavajú svoje “odmenové telo” v špičkovom tvare. Držať krok s Kardashianmi hviezda nielen zdieľa fotky Instagram jej tvrdé cvičenie, ale často dáva tipy na jej miesto, ako jej čitatelia môžu sprísniť svoje fyziky rovnako. Nie krátko po odhalení jej must-má pre domáce telocvične, Kardashian je zdieľať svoje telo gymnastika náležitosti, keď ona vyrazí pracovať do potu.

“Uterák, vždy,” začala na blogovom príspevku s názvom “KHLO-Fit: Čo je v taške”. Dodala, že tiež balit Harbinger rukavice, aby sa zabránilo dostať mozoly. “Minimálny liter vody,” pokračovala. “Zvyčajne chytiť moju fľašu s vodou Avoin, keď idem von z dverí a pridám niekoľko ovocných plátkov, pásu potu, nie vždy to používam, ale je to v mojom vrecku len pre prípad!” Silné vyzerá lepšie Naked autorka dodala, že tiež hodí Justinovo arašidové maslo do vrecka.

Gym selfie s MILF

Fotografie zverejnená spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

SÚVISIACE: Khloé Kardashian zdieľa svoje 4 musí-má pre vaše domácej telocvične

Kardashian povedal, že pre ňu sú pre ňu štyri veci, ktoré prisahajú: Ban.Do Think It Want It Get It Cvičenie Mat ($ 32; bando.com), XSPEC skládací výcvikový bicykel ($ 130 , jet.com), Fitness Kettlebell ($ 65, dickssportinggoods.com) a Fitband Essentials Stretching and Resistance Band ($ 11, amazon.com).

vhodnosť

Fotografie zverejnená spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Ktokoľvek iný beží do telocvične? Tu je nádej, že Kardashian udrží tipy na fitness!

Filtroval ďalšie Khlo-Fit s @ gunnarfitness dnes ráno �������� Statický squat na bosu loptu ��

Fotografie zverejnená spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − = 46

map