Khloe Kardashian oficiálne hojdajú najkrajšie Lob

Hovorte o niektorých závažných # HairGoals. Včera Khloe Kardashian vzal jej dlhé dlhé pramene do pohľadu jej kaderníctvo Jen Atkin opísal ako jednoduché hity-na-rameno rez. “Ako roztomilá je?” Vždy som snívala o Koko s krátkymi vlasmi, “Atkin označil záber hotového výrobku na Instagram. “Sny sa stali skutočnými chlapmi.” Hustá hviezda hviezdy získala aj jej farbistka Tracey Cunninghamová. Napriek tomu, že Khloe odštartovala v roku 2016 s krúteným pohľadom v januári, je to najkratšia, akú sme ju kedy videli, a určite je to vítaná zmena z jej dlhoročných ochranných známok. Kliknite na našu galériu, aby ste sa bližšie pozreli na jej úžasnú plodinu a pozreli si viac make-upov celebrít!

SÚVISIACE: Toto je spôsob, ako Khloe Kardashian robí jej nadáciu vyzerá perfektne vzduchom

Čerstvé “práve zasiahne rameno” ✂️ pre malú ��⛺️ @ klofaradian Makeup @ štýlový kohút �� Ako roztomilá je ona? Vždy som sníval o KOKO s krátkymi vlasmi … sny sa stali skutočnými chlapmi. �� Haircolor @ traceycunningham1

Fotografia vyslaná kaderníkom celebrít (@ jenatkinhair)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 48 =

map