Kim a Khloé Kardashian Drag Kourtney Ex Younes Bendjima cez podvádzanie povesti

Hoci Kim, Khloé a Kourtney Kardashian môžu (alebo nemusia) spochybňovať, či je alebo nie je Kourtney “zaujímavo sa pozrieť”, to nezastaví kultové sestry trio od vzájomných chrbtov, keď to najviac záleží.

Khloe Kim Kourtney Kardashian Lead
Instagram / khloekardashian

Taký bol prípad v utorok, keď sa objavila správa, že Kourtney a jej priateľ z viac ako jedného roka, Younes Bendjima, sa údajne rozpadli.

italia con la mia cara ��

Príspevok, ktorý zdieľa Younes Bendjima (@younesbendjima)

Nebola to žiadna čistá prestávka – myslím, že existujú aj pre túto rodinu? Existujú dve vedúce teórie týkajúce sa príčiny ich rozdelenia: 1) Younes vytiahol Tristana Thompsona a dostal sa príliš blízko k inej žene, 2) Kourtney bol jednoducho chorý zo svojich klamných komentárov a staromódnej mentality.

Zdá sa, že Kim a Khloé nám to vyriešili.

Younes sa zaoberal mlynou v jeho Instagram príbehoch, zdieľať screengrab a Denná pošta článok obvinil 25-ročný starý oživenie s modelom na dovolenke. “Naozaj chcú, aby som bol ten zlý človek,” napísal na obrazovke a dodal: “F-k tvojim hollywoodským kravám sa už nemusíte baviť so svojimi priateľmi. Dailymail, kde sú moje dvanásť priateľov? Pekný catch tho. “

Chloé, ktorá má spravodlivý podiel na skúsenostiach so stinnými mužmi, dal Bendžimu spomienku na pauzu a komentovala, že “Alexa play” to počul predtým “Sunshine Anderson” na obrazovke, ktorú poslal The Shade Room.

Tristan to vie dobre. #CommentsByCelebs

Príspevok zdieľaný prostredníctvom @ commentsbycelebs

Aj Kim sa postavila za svoju veľkú sestru v sekcii komentárov.

V ďalšom diapozitóme z príbehu Bendžimu IG boxer napodobňuje zle napísanú (a neuveriteľne pasívnu agresívnu) Hallmark kartu, ktorá píše: “Opäť ste sa zlyhali. Nie som pripojený k tomuto “životu”, takže sa ma nemôžete dotknúť. Viem, kto som, kde som a kam idem, a to vás obťažuje. Zaujímavé je len jedno stanovisko. Jeden z môjho pána. Máte nádherný deň. “

KÚPIŤ: Kourtney Kardashian a Younes Bendjima majú údajne zlomené

“Pekné fotky z tvojho” chlapčenského výletu “,” povedal Kim na fotke The Shade Room a dodal neoficiálne “klamár” emoji (tvár s dlhým nosom, la Pinocchio).

Vy, chlapci, toto. Je. Wild. #CommentsByCelebs

Príspevok zdieľaný prostredníctvom @ commentsbycelebs

Sestry predtým, ako sa zmýlia, amirite?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 + = 84

map