Kim Cattrall ukazuje 61: Pozri svoju transformáciu v priebehu rokov

Veselé narodeniny, Kim Cattrall! Anglicko-kanadská herečka, ktorú poznáme a milujeme z jej úlohy Sex a mestoNajsilnejší sexuálny symbol sa dnes zmení na 61 dní a nevyzerá na ňu deň SATC dní, kedy jej charakter, Samantha Jones, nás naučil niekoľko najdôležitejších lekcií o vzťahu.

Dnes sa samozvaný “narodený z Newyorčanky z Kanady narodený v kanadskom Liverpoši” vrátil k svojim britským koreňom, aby hral v novom adapte Svedok pre prokuratúru, periodická dráma, ktorá sa začala v Londýne v roku 1920. Cattrall navyše viedol aj kanadskú adaptáciu britskej televíznej show Citlivá pokožka, ktorý jej v roku 2015 získal medzinárodnú nomináciu na cenu Emmy.

VIDEO: Koľko by stálo byť Carrie Bradshaw na Sex a mesto?

Zaujímavé je, že obe súčasné roly Cattrallovej predstavujú ženu v strednom veku, ktorá prežíva životnú krízu. Ale v reálnom živote už teraz 61-ročná herečka nemá problém so starnutím. V rozhovore pre AOL Build v januári to povedal Cattrall Citlivá pokožka showrunners sa pokúsili odstrániť vrásky. “Ja som šiel,” Dobre, zarobil som tie vrásky, hrám ženu, ktorá sa zaoberá vráskami a starnutím a všetko, čo s tým ide, to nemôžeme urobiť, sú to súčasťou príbehu.

SÚVISIACE: Samantha Jones môže získať jej vlastnú Sex a mesto Spin-Off

“Takto vyzerá 60,” pokračovala. “To najlepšie ešte len príde.” Nemohli sme viac súhlasiť. Pozrite sa na transformáciu nádhernej hviezdy v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map