Kim Kardashian a Kanye West Make Emocionálny návrat do Paríža prvýkrát od jej lúpeže

Takmer pred dvoma rokmi sa život Kim Kardashian West zmenil po tom, ako bola traumaticky vykradnutá piatimi zlodejmi v Paríži. Zlodeji ukradli 10 miliónov dolárov v šperkoch, ale v dôsledku toho sa Kardashian nechal zápasiť s emocionálnymi jazvami – čo ju viedlo k vyhnúť sa Paríži. To znamená až do tohto štvrtka.

Kardashian sa vrátil do Paríža móda Týždeň pre kolekciu debutových pánskych odevov pre Louis Vuittona z jari / leta v roku 2019 Virgil Abloh a prvýkrát v meste vykradli nohu. Netreba dodávať, že to bolo emocionálne a nielen pre Kimu.

Kim Kardashian Paris return lead
Chesnota

Mala jej sestru Kylie Jenner a manžel Kanye West po jej boku. Ako sa konala show, Kanye a Virgil sa objavili na dráhe a začali slzy.

@virgilabloh & # kaynewest Emocionálne! @louisvuitton show

Príspevok, ktorý zdieľa Takashi Murakami (@takashipom)

Pokiaľ ide o Kim, zdá sa, že je istá a pokojná, aj keď bezpečne cestovala skupinou bezpečnostných pracovníkov, ľudia.

“Na ňom boli strážcovia, ale nie obrovský kontingent,” povedal hosť. “Bolo to takmer normálne, ale bolo tu určité napätie, ktoré ste mohli cítiť.”

SÚVISIACE: Posledná farba vlasov Kim Kardashian je naozaj neočakávaná

Nie je to tajomstvom prečo. Kimova lúpež sa stala hneď po tom, ako sa v roku 2016 zúčastnila pretekárskej show Balenciaga. Preto nie je divu, že sa tentokrát venovala mimoriadne opatrnosť.

Kim Kardashian return to Paris embed
Pascal Le Segretain

“Zobral som tragický strašný zážitok a nenechal to zmenšiť mňa, skôr rástol a vyvíjal sa a umožnil mi skúsenosť ma naučiť,” povedala minulý rok o lúpeži. “Môžem povedať, že som sa kvôli tomu stal oveľa lepším.” 

Potom, čo sa všetko stalo, Kim zrazila krátku prestávku, ale hovorila o skúsenostiach na jej show Držať krok s Kardashianmi aby objasnili presne to, čo sa stalo.

SPRIEVOD: Kim Kardashian West si pomaly pripomína každý detail svojej parížskej lúpeže

“Chytil mi nohy – tam som nemal oblečenie – a on ma pritiahol k sebe na prednej strane postele a myslel som si:” Dobre, to je okamih, keď ma bude znásilňovať, “” spomenula si. “Ja som sa plne mravne pripravil a on to neurobil.” “Potrubie mi prilepilo nohy a potom mi dali zbraň, vedel som, že to je okamih, keď ma úplne zastreli v hlave.”

Útočníci našťastie fyzicky neublížili Kardashianovi, ale vzali jej šperky, hoci to nie je niečo, čo sa jej týka. “Je to všetko vymeniteľné,” povedala svojim sestrám na prehliadke. “Nič z toho nezáleží.”

Je dobré vidieť Kim znovu v Paríži. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 58

map