Kim Kardashian a Kanye West očakávajú svoje druhé dieťa

Je to oficiálne: Severozápad bude veľkou sestrou! Kim Kardashian odhalila, že ona a manžel Kanye West očakávajú svoje druhé dieťa v teaser po dnešnom stredajšom finále Držať krok s Kardashianmi, posielanie Twitter aflutter. Krátky klip ukazuje, že pani Westová objavila dobrú správu počas lekárskeho stretnutia a potom rozliať fazuľa na sestru Khloé Kardashian.

“Práve som dostal krvný test a ja som tehotná!” Kim vykríkla svojej šokovanej sestre. 

SÚVISIACE: North West a Penelope Disick sú najcastejšie balerínky, ktoré ste niekedy videli

To prichádza ako zaujímavá správa pre superstar pár – realita TV hviezda bola úplne otvorená o svojom boji o počatie druhého dieťaťa. A to by nebolo lepšie načasovanie pre rastúcu rodinu: Kim a Kanye oslávili minulý týždeň svoje prvé svadobné výročie a tprvé dieťa páru, Nori, je len pár týždňov plachá na oslavu svojich druhých narodenín 15. júna.

Blahoželáme triu – nemôžeme sa dočkať, kým zistíme, že nový prírastok je chlapec alebo dievča. Pozrite si video nižšie, aby ste počuli, ako Kim oznamuje novinky.

 

 

FOTOGRAFIE: Kim Kardashian a najkrajší pár momentov Kanye Westovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − = 28

map