Kim Kardashian Angers Swifties s Throwbackom Obrázok Nude Taylor Swift Wax Obrázok

Keď sa rok 2017 začína približovať, Kim Kardashian sa zdá byť nostalgický.

V pondelok sa mogul sociálnych médií postaral o spätnú fotku samého seba, ktorý sa zaoberal slávnym exponátom Kanye Westa, ktorý sprevádzal spustenie rapperového hitového singlu. “Slávna”, blondínka realistická hviezda tituloval výstrel, ukazujúci nahé voskové figúrky West a frenemy Taylor Swift. 

preslávený

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@ kimkardashian) dňa

Swifties videl dvojaký význam za spätným výstrelom a rýchlo sa dostali k obrane Grammyho víťazného hudobníka tým, že vyvinuli svoj vlastný symbol, aby zastupovali Kima po tom, ako fanúšikovia Kar-Jennera minulý rok udelili Swiftu hadom emoji.

V sekcii poznámok na obrázku mnohí rozhnevaní diváci vyslali potkana alebo myši emojis, aby označili podnikateľa make-upu, zatiaľ čo iní hrdo zdieľali Tayov had hrebeň.

Späť v roku 2016 povesť hudobník a Kardashian boli na výpadoch po West adresoval T-Swift s čiarou tvrdí, že “urobil, že b-slávny” na jeho Život Pabla track. Odvtedy 27-ročná žena hrdo nosila symbol hada ako čestný odznak, zasiahol späť s jedným na svojom poslednom albume s názvom “To je dôvod, prečo nemôžeme mať pekné veci”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 + = 73

map