Kim Kardashian Dons Sheer šaty pred 2. výročie s Kanye West v Londýne

Ďalší deň, ďalšie show-stopping šaty pre Kim Kardashian West. Realistická hviezda a Kanye West boli v pondelok v Londýne ako súčasť svojej víchricovej prehliadky Európy na oslavu svojho druhého výročia svadby. Potom, čo Kim chytila ​​rýchly obed so svojím sestrou Kendallom Jennerom, mocný pár sa dostal na slávnostnú hviezdu v Kennsingtonských záhradách.

Na ruke svojho manžela, Kardashian West, 35, zaplašil v úplne číre, olivovozelené dĺžkové šaty, ktoré odhalili takmer každý palec svojich neslávnych kriviek pre túto udalosť. Komplikovane vyšívané, krištáľovo zdobené stvárnenie bolo v páse posadené zodpovedajúcim koženým pásom, ktoré ešte viac zdôrazňovalo jej aktíva. Wow-za!

Na jeho strane Kanye vyzeral ako dapper v čiernom súbore, ktorý bol prerušený tmavými semišovými topánkami, ktoré dopĺňali jeho karamelové podpätky.

Smieť 23, 2016

Štýlový pár oblečený na deviatky na vysoko-profilovú gala v Londýne.

Neil Mockford / GC Images

SPOJENÉ: Kim Kardashian Channels starovekej rímskej cisárovnej v opery s Kanye West

Aj keď nie je jasné, ako dnes Kimye oslávi svoje výročie, ak sú minulé míľniky nejakým náznakom, sme si istí, že to bude prekonané!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − 45 =

map