Kim Kardashian dostane politické po Floride high school streľbe

Kim Kardashian vedie balík celebrít, ktorí požadujú zmenu po ďalšej zničujúcej škole v tomto roku.

Keďže sa v stredu popoludní skončili triedy, študent spustil požiar na strednej škole Marjory Stoneman Douglas v Parklande na Floride, zabíja 17 obetí a zranil viac ako tucet ľudí s poloautomatickou pištoľou AR-15. Je to tragédia, ktorá prinútila mnoho lídrov, aby sa postavili na sociálnych médiách v súvislosti s prísnejšou legislatívou o zbraniach.

“Dlžujeme tomu našim deťom a našim učiteľom, aby boli v škole v bezpečí. Modlitby to neurobia: akcia bude. Kongres, prosím, urobte si svoju prácu a chráňte Američanov pred neľudským násilím zbraňami, “vyjadril Kardashian vo svojom úsilí, ktorý už bol navrátený viac ako 250 000 krát.

Reese Witherspoonová, Britney Spears, Ellen DeGeneres a Mark Ruffalo sa taktiež pripojili k realite na sociálnych médiách. Právne Blonde klenot odráža jej sentimenty, tweeting: “Srdce narušené o novinkách z inej školy natáčania. To je 18. deň za 45 dní v roku 2018. Študenti a učitelia by sa nemali obávať svojej bezpečnosti. Musíme urobiť viac, aby sme zabránili týmto nezmyselným činom násilia. Moje srdce je s ľuďmi v Parklande, FL. Dosť je dosť.”

Posledná tragédia zasiahla blízky domov pre KKW Beauty mogul, ktorý hovoril o kontrole zbraní a prísnejších zákonoch od jej traumatizujúceho zlyhania v Paríži v októbri 2016. Počas týždňa módy v Paríži bola hviezda sociálnych médií držaná v zbrojárstve skupinou zlodejov vo svojej hotelovej izbe po tom, čo jej zobrazila diamantový prsteň vo výške 5 miliónov dolárov na sociálnych médiách. 

“Dúfam, že nebudeme zmätení narastajúcim počtom tragédií súvisiacich so zbraňami, ktoré vidíme na spravodajstve,” uviedla matka troch v eseji o jej osobnej aplikácii v júni.

Po príhovore na nosenie oranžovej na pamiatku Národného dňa povedomia o násilí pištole pokračoval v posilnenom posolstve: “Všetci máme hlas a právo cítiť sa v bezpečí, aby sme boli chránení pred ľuďmi, ktorí sú hrozbou, najmä keď im bola odovzdaná smrteľná zbraň. Chcem pomôcť budovať bezpečnejšiu budúcnosť pre moje deti a verím, že spolu dokážeme nájsť spôsoby, ako to urobiť, a zároveň chrániť práva amerického ľudu. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − = 85

map