Kim Kardashian Živé prúdy prvýkrát od narodenia, ukazujú jej “obrovské” prsia

Napriek tomu, že Kim Kardashian West neunikla Tweetingu, Instagrammingu alebo jej uverejňovala na svojom webe od narodenia druhého dieťaťa Saint West, takmer pred dvoma týždňami, realistická hviezda si vzala pauzu z jednej vecnej postavy o sebe , Ale to všetko sa zmenilo vo štvrtok v noci, keď Kardashian West hostil impromptu livestream na jej webových stránkach a app, ukazuje svet, čo vyzerá ako post-baby číslo dva. 

“Mám žiť prúd, čo robí každý?” Držať krok s Kardashianmi hviezda tweeted včera v noci, za ktorým nasleduje ďalšia správa, ktorá jej fanúšikom prihlásila do svojej aplikácie. V štvorminútovom živom videu matka dvoch žartovala po svojom post-bábätkovom tele: “Moji prsia vyzerajú obrovsky – to sú,” zavrčala, podľa E! online.

SÚVISIACE: Prečo Kim Kardashian a Kanye West označili svoje dieťa Saint

Kardashian tiež dodala, že strávila čas, keď sa narodil svätý, s ním doma v pohodlnom oblečení. “Práve som bol doma ochladený s dieťaťom a bol útulný v šatách … Rozhodol som sa, že si make-up.” Mongolský médiá, ktorý vyzeral nádherne ako kedykoľvek predtým v súprave sestry Kylie Jennerovej Dolce K. s vlasmi štylizovanými vo francúzskom pletenín, potom odpovedal na otázky fanúšikov. Okrem počúvania nového albumu manželky Kanye Westovej (ktorú odhalila ako “bláznivá”), Kardashian tiež dal nasledovníkom pozrieť sa na to, čo môžu v nasledujúcich mesiacoch očakávať na svojej aplikácii. 

SÚVISIACE: Kim Kardashian Tweets o kojení, daruje 1000 párov topánok

“Som tak nadšená, že ukážem vám, chlapci, moju cestu na chudnutie,” povedala a dodala, že bude trénovať. Nemôžeme čakať, že budeme nasledovať!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 30

map