Kim Kardashian je stehno-vysoký šnurovacie topánky a všetci-čierny vzhľad bude mesmerizovať vás

Kim Kardashian West nie je žiadny cudzinec, ktorý by sa obrátil na hlavy v kusy objímajúce figúrky, tváre chrániace slnko a veľa latexov. Ale keď druhá polovica Kanye West vystúpila v stredu v Los Angeles na obed s Scott Disickom, vyrazila vonku s krajkovým štýlom.

35-ročná mama z dvoch vyviedla teplo v nízkym strihom krajkovom čiernom vrchu s detailmi na šnurovaní, ktoré spárovala s bombardovacou bundou, šortky a sexy stehno-vysokými krajčírskymi topánkami. Upomienka obuvi Kendall Jenner MTV Awards Dsquared2 (nižšie), Kim’s semiš Tony Bianco “Ariette” kopy boli výstrelky jej celkom-čierny vzhľad, ktorý ona skončila s jednoduchou čiernou šatkou a nadmerné slnečné okuliare.

Kendall Jenner - boots instagram
Kendall Jenner / Instagram

SÚVISIACE: Kim Kardashian sa mení Zdá sa

Držať krok s Kardashianmi krásy sú známe tým, že ukradnú navzájom roztomilé oblečenie ako všetky seba-rešpektujúce sestry, takže nás to nepřekvapí, keď si vezmete list z druhého štýlu knihy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − = 69

map