Kim Kardashian nakoniec spustila vlastnú paletu Neutral Eyeshadow

Vaša obľúbená nahá paleta Urban Decay Just got some major competition. Kim Kardashian-West odišla do Instagramu, aby odhalila najnovší KKW krásu kvapky, a hrdina je produkt, ktorý budete používať každý deň. Po rokoch, čo širokej verejnosti umožnilo ticho závidieť jej jemné dymové oči, celebrita spustila vlastnú verziu neutrálnej palety a vyzerá naozaj naozaj sľubne. 

Paleta je súčasťou novej kolekcie Classics Collection a je dodávaná s 10 odtieňmi: sedem krémovo matných stínov a tri kovové tiene.

Kardashian-Západ dokonca vytiahol Kylie a použil tie mená v palete ako šancu vzdať hold ľuďom a veciam, ktoré miluje. Jej deti sever, svätý a Chicago vyrastajú v kovovom šampanskom, kovovom bronze a kovovej medi, rovnako ako jej rodné mesto Calabasas v matnej svetlohnedej farbe. Dokonca aj mesto Florencia, matná žltá hnedá, dostala výzvu von, čo je miesto, kde Kanye West a Kim Kardashian viazali uzol.

CLASSIC PALETTE BY #KKWBEAUTY 7 matných tieňov poskytuje krémovú práškovú povrchovú úpravu v rade univerzálnych neutrálov a 3 kovové tiene sa bez námahy kĺžu a poskytujú nasýtený perleťový povrch. Prichádzajú k Pop-Up na 07.25 a on-line 07.27

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KKWBEAUTY (@kkwbeauty)

SPOJENÉ: Najobľúbenejšie tvárové peelingy Kim Kardashian

Paleta sa bude predávať za 45 USD a je k dispozícii aj na nákup ako súčasť väčšieho balíka. Celá klasika Kolekcia je 150 dolárov a obsahuje paletu plus štyri rôzne odtiene broskyňových rúšok a štyri rôzne odtiene výsteliek broskyňových pier. Podložky na rty a rúže je možné zakúpiť samostatne za 18 dolárov za kus. 

CLASSIC COLLECTION BY #KKWBEAUTY 10-Pan Eyeshadow Palette, 4 rty a 4 pery na pery prichádzajú do Pop-Up na 07.25 a on-line 07.27

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KKWBEAUTY (@kkwbeauty)

Klasická kolekcia oficiálne uskutoční debut KKW Beauty 27. júla o 12.00 hod. EST. Ak sa história opakuje, máme pocit, že táto bude rýchla. Označte svoje koly, bábiky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map