Kim Kardashian napadne Khloéovu masívnu skrinku, aby si na ňu vybrala oblečenie

Kim Kardashian West miluje jej sestru Khloé Kardashian, ale vždy jej miluje zmysel pre módu. V exkluzívnom klipu z nadchádzajúcej epizódy tohto týždňa Držať krok s Kardashianmi, realistická hviezda skúma masívny, ultraorganizovaný skriňu KoKa s BFF Jonathanom Chebanom, aby balil Khloé vrece na jej výlet do Santa Barbary. Problém je, že nemôže nájsť nič, čo má rád.

“Ach bože. Vyzerá to ako Môj Super Sweet 16,“Chebanské vtipy pri vchode do domu.” Smajlík ako f-, “Kim vyhlasuje oblečenie svojej sestry.

“Myslím, že môžem len pomôcť Khloéovi mať jednoduchší štýl, lebo jej telo je naozaj doplnkom,” hovorí v rozhovore s Kourtney Kardashianom. “Pre mňa je som taký zakrivený, že ak sa pokúšam dať iné veci, vyzerám ako vtip.”

Nakoniec sa Kim usadí na čierny sako, jednoduchý kabát a zodpovedajúcu minisuknu. “Myslím, že to bude skutočne oceniť,” hovorí Kim v interview v konfesijnom štýle.

Kourtney klesne späť: “Ale ako by si bol naštvaný, ak si niekto vezme tvoju tašku a dať čo chceš mať tvoj štýl?”

Súvisiace články: Kris Jenner zdieľa slávnostnú fotografiu z KUWTK Vianočné špeciál

“Čokoľvek sa stane, nebudem tam, aby som sa musel vysporiadať,” odpovedá Kim.

Sledujte exkluzívny klip vyššie a zachyťte túto epizódu tohto týždňa Držať krok s Kardashianmi v nedeľu o 9.00 hod. ET na E!.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 36

map