Kim Kardashian nosí korzet na krém cez svoje tričko šaty

Videli sme Kim Kardashian West prakticky každý variácia čierneho korzetu pod slnkom, ale v nedeľu v noci sa mama dvoch rozhodla premeniť veci tým, že si obliekol krúžok s krémovou textíliou pre sesterskú kariéru svojho sestra Kylie Jennerovej v Los Angeles.

Držať krok s Kardashianmi hviezda urobil úplne vchod do nohy-baring ensemble v obľúbenej celebritovej reštaurácii Nice Guy a odhalil elegantný asymetrický lob. Nebolo to prvýkrát, čo Kim K premenil tričko v oblečení – v skutočnosti 35-rok-starý nočný-out súbor bol neuveriteľne podobný celkom-čierny vzhľad, ktorý mala iba pred pár týždňami , Realistická hviezda však dala nedeľný pohľad niekoľko vylepšení, aby sa stala vhodnejšou pre večerné vystúpenie mesta. Kráľovná sociálnych médií vrstva krémovej korzety a biele tričko sa oddeľuje pod bundou s nadmerným svetlom a džínsovou bundou, ktorú vybrala z ramienok pre dokonalý vzhľad chladnej dievčiny.

KÚPIŤ: Kim Kardashian West transformuje dlhý rukáv T-shirt do šaty s košou Bustier

Kardashian West tiež prikývol k manželovi Kanye West športovými elegantnými čírymi sandálovými podpätkami z jeho módnej línie Yeezy Season 2.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 70 =

map