Kim Kardashian odhaľuje, že stratila ešte väčšiu váhu, a ona je veľmi šťastná

Kim Kardashian West tvrdá práca sa rozhodne vypláca. Druhá matka nedávno odhalila na svojom Snapchatovom účte, že dosiahla svoju telesnú hmotnosť pred 135 kg, ale nevyzerá to, že sa čoskoro spomalí. Dnes Kardashian West poslala ďalšiu chvíľu, ktorá odhalila, že je ešte troch libier a stále má ešte viac.

“12 libier, aby ste dosiahli 2010 Kim!” Držať krok s Kardashianmi hviezda napísala na vrchole fotografie, ktorá ukazuje jej nohy na vrchole stupnice, ktorá číta rovnako 132 libier. Chodíš, Kim!

Kim Kardashian Weight Loss Snapchat - Embed 2016
Kim Kardashian / Snapchat

To znamená, že v roku 2010 Kardashian vážil len 120 kg a vyzeral takto: 

Kim Kardashian 2010 - Embed 2016
Michael Tran / Getty

Kardashian West získal 70 libier počas tehotenstva so synom Saint Westom, ktorého narodila v decembri. Odvtedy sa nestarala o to, aby jej nechala sledovať svoje pokroky v chudnutí na Snapchate. Okrem vyčerpávajúceho tréningu, ktorý dokumentuje aj na platforme, realistická hviezda sleduje plán Atkins40 a obmedzuje jej počet kalórií na 1800 denne, aby udržala svoju ponuku mlieka.

SÚVISIACE: “Teta” Kim Kardashian kolísky Chrissy Teigen dieťa v tomto novom Snap

Mama bola v Európe v poslednej dobe spozorovaná, kde odhalila svoju fitovú postavu v množstve obliekaní oblúkov. Kardashian West tiež zdvihol módnu ante na narodeninovú oslavu Scott Disickovej, kde si zahalila šaty s bielej čipky. Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, čo potom nosí. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − = 41

map