Kim Kardashian označil, aký sex a city charakter by bola a nie je to, kto si myslíte

Kim Kardashian West môže byť hviezdou klanu Kar-Jenner, ale ona to robí nie vidieť seba ako Carrie Bradshaw postava. Celebrity sa objavili na novej sérii YouTube Elle DeGeneresovej, Ellen’s Show Me More Show, a odpovedala na niektoré z Ellenových pálčivých otázok, vrátane toho Sex a mesto charakter, s ktorou sa najviac identifikuje. Fanúšikovia môžu byť šokovaní na žene, ktorú si vybrala.

“Vždy som bola taká Charlotta,” vyhlásil Kardashian West. “Je to ako konzervatívna a čokoľvek, a ja viem, že by ste to nikdy neverili, ale prisahám na vysokej škole, aspoň som bola.” Bože, ak nie je Carrie, aspoň by sme si mysleli, že je to samantha.

Mama z dvoch sa otvorila o nejakom inom šokujúcom správaní na vysokej škole vrátane jej inovatívnych metód podvádzania. “Podvádzal som všetky moje testy. Mali by sme uniformy a tak by som nosil túto malú sukňu. Chytil by som sukňu a písal všetky odpovede v umývateľnom atramente. Čo bude učiteľ robiť, požiada vás, aby ste zdvihol sukňu? “.

A pokiaľ ide o ikonu štýlu č. 1, hviezda reality mala rýchlu odpoveď: “Cher. Môj sen o živote by bol jeden deň pozrieť sa do jej skrine. Zomrel by som. Zomrel by som, “povedala.

SÚVISIACE: Ako získať pár Baby Yeezys od Kim Kardashian a Kanye West’s Kids Supply Drop 3

Sledujte vyššie uvedený klip, aby ste sa dozvedeli ešte viac o samostatne deklarovanej otvorenej knihe.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 53 =

map