Kim Kardashian používa tento produkt starostlivosti o pleť $ 6 každú jednu noc

Možno si myslíte, že Kim Kardashian nebude používať žiadne produkty starostlivosti o pleť, ktoré by stáli menej ako 50 dolárov. A ak ste nedávno prečítali, čo obsahuje v zdravotníckej skrini, máte platný dôvod domnievať sa, že používa iba vzorce s luxusnou cenou. Ale pravda veci? Kardashian má podrobnú a rozmanitú krásu a používa všetky typy výrobkov, či už ide o dizajnér alebo drogériu. V skutočnosti práve pripustila, že na svoju aplikáciu používa produkt na starostlivosť o pleť $ 6 každú jednu noc. 

Produkt, ktorý dostal Kardashianovu známku schválenia? Neutrogena Makeup Odstraňujúce nočné upokojujúce čistiace utierky ($ 6; target.com).

“Zbavenie vášho make-up je veľmi dôležité, ak chcete bezchybnú kožu,” napísala. “Jedným z mojich tajomstiev, ako to urobiť, je použiť Neutrogena Makeup Remover nočné upokojujúce čistiace obrúsky.Môžete si ich dostať na akúkoľvek drogériu a sú len 6 dolárov! Milujem, ako sú upokojujúce sú – a navyše utráca každý posledný kúsok váš make-up preč, takže sa vaša pokožka cíti čistá. “

Neutrogena Night Calming Makeup Remover Cleansing Towelettes & Wipes
Zdvorilosť
Neutrogena
$ 6

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE S DÁTUM: 7 Výrobky proti starnutiu Kim Kardashian Stocks in her Medicine Cabinet 

Zatiaľ čo sú tieto utierky jemné, sú tiež veľmi ťažké na to, aby odstránili vodotesnú riasenku a očné linky. Radi ich používame ako prvý krok v našich čistiacich rutinách a následne s tradičným čistiacim prostriedkom alebo micelárnou vodou. 

VIDEO: CDFA Fashion Awards Červený koberec vyzerá 2018

 

Kardashian má pravdu. Odoberanie vášho make-upu je pre každého veľmi dôležité pre zdravie vašej pokožky a zabraňuje tomu, aby výrobok upchal vaše póry (preto spôsobil výpadky) počas spánku. 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − = 19

map