Kim Kardashian práve nosil najmenšiu minidresu

Vyzerá dobre, Kim Kardashian. Matka dvoch sa nestarala o to, aby dokázala svoju cestu na zníženie telesnej hmotnosti na svojich účtoch v sociálnych médiách a teraz, keď konečne dosiahla cieľovú váhu, slávi s celým radom vzhľadu, ktoré sa prejavia jej zblednutou postavou , A, samozrejme, vyzerá úžasne. 

V utorok Kardashian bol opäť v ňom, vystupoval v šatách, ktoré ukazujú každú krivku svojej postavy. Držať krok s Kardashianmi hviezda bola videná opúšťať výrobné štúdiá Bunim / Murray vo Van Nuys v štáte California, v malom šedej šaty, ktoré predviedli svoje tónované dievčatá. Kardashian spároval kus s nude sandále popruh členku, štýl dlhé hnedé vlasy vo voľných vlnách. 

Ale to bolo ďaleko od jediného oblečenia, ktoré pani Westová nosila ten deň, a rozhodne nie najodkaznejšia. Na počesť #NationalSelfieDay, Kardashian vzal na svoj účet Instagram zdieľať selfie seba v trochu viac ako skimpy spodná bielizeň. “Počkajte, že si nemyslím, že by som zabudol na Národný deň sebejavosti! DUH,” poznamenala si výstrel, ktorý ukazuje, že má na sebe bielu bielizeň, bielu podprsenku a biely korzet. Teraz je to jeden spôsob, ako oslavovať.

SÚVISIACE S DANOU: Kanye West Vďaka “Wifey” Kim Kardashian na Twitteru za báječný deň otcov

Počkajte a nemyslel si, že by som zabudol na Národný deň Selfie! DUH

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − 39 =

map