Kim Kardashian prisahá tým 9 dolárov na nechty pre svoje neutrálne Manis

Kim Kardashian West a jej malá sestra Kylie Jennerová môžu byť častejšie partnermi, ale určite majú svoje rozdiely v tom, ako pristupujú k starostlivosti o nechty. Jenner je milovník dĺžky a vždy nás nechá hádať o tom, akú jasnú lesklú farbu alebo nechtový dizajn, ktorý bude debutovať. Nielen to, ona pravidelne prepína medzi štvorec a tvar stiletto. 

Ale Kim K.W. hrá úplný opak. “Pokiaľ ide o moje nechty, radšej si udržať nízku údržbu,” napísala na svojej aplikácii. “V minulosti som skúšal nejaké dosť bláznivé trendy, ako sú prenikavé nechty alebo lesk na neón, ale každý deň si nechám nechty kratšie a maľované neutrálnou farbou.”

SÚVISIACE: 8 Matte čierne nápady na nechty, aby sa pokúsili o svoj ďalší manikúra

Kardashianová povedala, že sa z tejto tendencie zhoršila a urobila zmenu na krátke, pretože to spôsobilo, že textovanie bolo ťažké – tam bol! Takže lak, ktorý miluje? OPI Nail Polish v samoan piesku ($ 11, amazon.com) a Essie Nail Polish v Sand Tropez ($ 9, target.com), ktoré sú obidve odtiene béžovej, urobili strih. 

Essie Nail Polish in Sand Tropez
Zdvorilosť
Essie
$ 9

NAKUPUJ TERAZ

VIDEO: Ako získať manikúru grafickej línie

Vymenovala ich spolu s ďalšími obľúbenými produktami na starostlivosť o nechty, ako sú pilníky na nechty a nožnice na kožu. Ďalšou prekvapujúcou skutočnosťou o osobnosti? Nikdy nenájdete, že ju strávi v nechtovom salóne so svojimi priateľkami, alebo dokonca trávi dvadsať minút, ako sa pozerá na stenu leštid.

OPI Nail Lacquer in Samoan Sand
Zdvorilosť
OPI
$ 11

NAKUPUJ TERAZ

“Rád by som sám podával svoje nechty, dokonca aj keď som si nechal nechty urobiť niekto iný,” napísala. “Som tiež veľmi pekné, že mám svoje kutikuly krátke, takže vždy nosím kutikulárnu klipsu so mnou.Viem, že niektorí ľudia úplne dopriať, aby si ich nechty hotové-oni majú rád len užívať to a relaxovať.Ale pre mňa , Tento proces sa mi páči byť rýchly a jednoduchý. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 10 = 18

map