Kim Kardashian’s Messy Top Knot je perfektný letný víkendový štýl

Najväčší uzol Kim Kardashian je oficiálne míľový. 35-ročná podnikateľka odniesla svoj tím glam na oblohe, aby ju pripravila na pristátie na letnej párty v revolve v Hamptone minulý víkend. Na svojom súkromnom prúde si Kardashianov kaderník Justine Marjan hromadil hviezdne pramene do špinavého hrnca s niekoľkými okrajmi, ktoré vyzerali ako obličej. Niet pochýb o tom, že štýl je perfektným antidotom na to, aby zostal chladný počas východnej vlny horúčavy, ale Kardashian povedal fanúšikovi na Twitteru, že je to aj jej obľúbená vlasová atmosféra, keď ide bez rozširovania.

Na prípravu vlasov Kardashianových pre tento štýl Marjan vystrelil na Paul Mitchell Express Dry Wash bezvodový šampón (27 dolárov, drugstore.com) a prešiel Paul Mitchell Dry Wax ($ 21; drugstore.com) cez svoje pramene a vybral výrobky pomocou Paul Mitchell MarulaOil Detangling Brush (v salónoch, navštívte paulmithcell.com pre miesta). To vytvorilo zrnitosť, aby pomohla držať štýl po celej strane.

SPRIEVODCA: Kim Kardashian Makeup Artist odhaľuje svoj obľúbený výrobok za 10 dolárov a menej

Ďalej Marjan rozdelil Kardashianove vlasy na dve časti s najvyššou časťou od ucha až po korunu hlavy a vytiahol ich do vysokého koníka a nechal niekoľko voľných kúskov. Použila kefu na zhromaždenie spodnej časti vlasov reality hviezdy a pridal ju poníka tým, že ju zabezpečila bungee na vlasy. Pre dodatočnú textúru Justine spracovala suchý vosk v celom poníkovi a zobral ju prstami.

Späť na to v Hamptons s @Revolve # RevolveInTheHamptons

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Posledné kroky: Marjan skrútil poníka na vrcholový uzol a zachytil bobby kolíky a francúzske kolíky a rozstrihol všetky roztrúsené kúsky, ktoré boli vynechané okolo krku Kardashianovho krku s Paul Mitchellom MarulaOil Rare Oil Perfecting Hairspray ($ 31; sears.com). Hovorte o účesu, ktorý dosiahne nové výšky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − 50 =

map